בית סקופים וחדשות כ50 מיליון כספי עד המדינה בתיק 3000 בסכנת חילוט בחו״ל עקב טעות.

כ50 מיליון כספי עד המדינה בתיק 3000 בסכנת חילוט בחו״ל עקב טעות.

על ידי אבי זלינגר

50 מיליון שקלים של כספי עד המדינה מיקי גנור בדרך לחילוט עקב טעות דיווח .

(טרגדיה לעד המדינה)

https://youtu.be/RYqoUoDx_y050 מיליון שקל כספי עד המדינה בתיק 3000 חוקיים בבנקים בחול בדרך לחילוט

מיקי גנור עד המדינה בתיק הצוללות פרשת 3000  ״שכח״ לדווח לעורך דינו עם חתימת הסכם עד המדינה, כי הואמחזיק כ50 מיליון שקלים בבנקים בחו״ל, בקפריסין ובאוסטריה הכל עמלות חוקיות .

ערב חתימתו של מיקי גנור על הסכם עד המדינה בתיק 3000 הוא היה צריך לדווח לפרקליטות המדינה ועורך דינו עלהכסף הנמצא בחשבונות בנק בחו״ל כדי להגן עליו מפני האינטרפול.

גנור לא דיווח לפרקליטות ולעורכי דינו על הכסף והוא הוכנס אוטומטית עם הכרזתו כעד מדינה למעין רשימה שחורהשל עדי מדינה המופצת על ידי האינטרפול שקשורה למערכות הבנקים בעולם און ליין .

בסריקות מיידיות שבצעו משטרות קפריסין ואוסטריה הם גילו את הכסף וחילטו אותו מייד .

הבעייה היא שכל הבנקים בעולם מונחים על ידי הfbi ורשויות הבנקאות האמריקאיות ומרגע שכסף של עד מדינהמתגלה,לאחר הדיווח עליו  לא ניתן להעבירו לשום בנק בעולם .

כתוצאה מכך מיקי גנור  אינו יכול למשוך את סכומי העתק שלו , בסך עשרות מיליוני שקלים, שהוא מחזיק בבנקיםבקפריסין ובאוסטריה.

עקב הנסיבות, ועל פי פרסומים עורך דינו המייצג עוד שני עדי המדינה בפרשות נוספות החליט לסגת מתיק הצוללות, ועל פי פרסומים גנור שכר צוות הגנה חדש.

אלא שכעת לפני מספר חודשים דורש גנור לפתוח מחדש את ההסכם. סלע המחלוקת: עשרות מיליוני שקלים ששייכים לוותקועים בבנקים בחול.

למעשה, גנור נמצא במלכוד: מצד אחד, הבנקים בחול לא מאפשרים לו להוציא את הכסף, מנגד הוא אינו יכול להעביר אתהכסף לישראל או לכל

מדינה אחרת בעולם בכלל אימת הבנקים האמריקאים והfbi .

כל הבנקים בארץ ובעולם אינם מעוניינים להסתבך ברשימות השחורות של רשויות הבנקאות העולמית, ועם האינטרפולורשויות האמריקאיות ולכן לא עושים כלום בלי אישורם  של האמריקאים.

לגנור צפוי מאבק קשה לשחרר את הכסף ממדינות המסומנות על ידי הרשויות האמריקאיות שכבר הטילו על הבנקיםבישראל קנסות בלמעלה מ מיליארד דולר עקב הפרת תקנות העברת כסף שחור בין בנקים בעולם .

בישראל הבנקים קבלו קנסות של 2 מיליארד על העברת כסף שחור לישראל לקניית דירות .

אכן טרגדי שנגרמה מחיפזון להפוך לעד מדינה, המהירות לא משתלמת .

אבי זלינגר

שתפו ! שתפו !! שתפו ! בדרך ל500 מנויי יוטיוב

נא שתפו !!!

כתבות דומות

השאר תגובה