בית סקופים וחדשות מנדלבליט שוקל את זיכוי אריה דרעי מייסד ״מועדון בלוק הימין״, כסוכריה לעידוד מעברו לגוש השמאל לסיוע לגנץ

מנדלבליט שוקל את זיכוי אריה דרעי מייסד ״מועדון בלוק הימין״, כסוכריה לעידוד מעברו לגוש השמאל לסיוע לגנץ

על ידי אבי זלינגר

הטקסט 200 מילים 2 דקות
://- הפרקליטות משנה אסטרטגיה)
היועץ המשפטי מנדלבליט שוקל את זיכוי אריה דרעי מייסד ״מועדון בלוק הימין״, כסוכריה לעידוד מעברו לגוש השמאל – לגנץ אין ממשלה מול ״בלוק הימין״.

הצרחת השחמט הצפויה מגיעה .
פרקליטות המדינה והיוהמ״ש העובדים עבור בני גנץ החליטו לנסות אסטרטגיה כדי לפרק את ״בלוק הימין ״ שדרעי מתגאה בעמידה בראשו ב2 פעולות:
א. היועץ שוקל זיכוי אריה דרעי – שיטת הסוכריה .
ב. היועץ שוקל כתב אישום נגד ביתן – שיטת המקל.

העיתוי להצעות הנגיבות בכפוף לבעיות בני גנץ.
כמובן שהעיתוי להצעה לאריה דרעי אינו מקרי, משום שאם לא יפורק ״בלוק הימין״ לבני גנץ עם 35 המנדטים שלו, ועוד 10 של השמאל הקיצוני עבודה -מרץ, אין סיכוי להרכיב ממשלה עם 44 חברי כנסת יהודים בשעה שלליכוד יש 55 וחסר להם רק 6 .( המשותפת לא תהיה בפנים עם 3 רמטכלים)

לכן נחוץ ״מעבר בכוח״ של 2 מפלגות חרדיות לגוש השמאל, כמו ערב אוסלו, אז דרעי עבר לשמאל לממשלת רבין, וכשנטש לימין קיבל כתב אישום מס 1 .

שלטון הפקידים מחליף את פרקליט המדינה והמפכל
בישראל אין מפכ״ל משטרה כבר שנה- אבל לא נורא, הפקידים למדו את העבודה בקורסים,ולא זקוקים למפכ״ל, ואיש מהשמאל אינו עותר לבגץ על אי תקינות שלטונית .

בישראל אין פרקליט מדינה כבר חודש לאחר ששי ניצן – עזב אך לא נורא הפקידים למדו את העבודה ולא זקוקים לפרקליט מדינה לעשות את העבודה ואיש אינו עותר לבגץ על חסרונו .

האם ימונה פרקליט מדינה ?
השאלה היא האם ימונה פרקליט מדינה עד לבחירות בעוד 48 יום , משום שפרקליט חדש מסוכל לפתוח בהליכים משפטיים בסעיף אחד נגד גנץ, אשכנזי, ולפיד ולמנוע מהם עם כתב אישום קטן להיות שרים ולחסל את מפלגת כחול לבן .

זה שלטון החוק בישראל

שתפו !! שתפו !! שתפו !!

כתבות דומות

השאר תגובה