בית סקופים וחדשות מסמכים מארכיוני השב״כ, משטרה, וארכיון המדינה: אין קשר בין ההסתה/ חופש הביטוי לרצח רבין, האחראים: השב״כ, המשטרה, פרקליטות המדינה.

מסמכים מארכיוני השב״כ, משטרה, וארכיון המדינה: אין קשר בין ההסתה/ חופש הביטוי לרצח רבין, האחראים: השב״כ, המשטרה, פרקליטות המדינה.

על ידי אבי זלינגר

(אין קשר להסתה)

הרשמו למייל לקבלת עדכונים

חשפנו את מסמכי חקירת רצח רבין בארכיוני: השב״כ, המשטרה, וארכיון המדינה, אין קשר בין רצח רוה״מ יצחק רבין להסתת הימין/ הפגנות חופש הביטוי. האשמים הבלעדיים באחריות לרצח רוה״מ : השב״כ, המשטרה, והפרקליטות.
חשוב מאד לקרוא:

הסרטון ביוטיוב :


בדיקת חדשות :ההסתה המאסיבית נגד בוחרי הימין ומנהיגיו בתקשורת, מייד לאחר רצח ראש הממשלה יצחק רבין, נועדה במכוון לטשטש את אחריות ״שומרי הסף״ שהיו בזירת הרצח לארועי רצח רוה״מ.

מחשיפת מסמכי חקירת רצח ראש הממשלה יצחק רבין בארגונים השונים של ״שומרי הסף״ שהיו בזירת הרצח, מתברר כי ההסתה נגד הימין והציבור הדתי שהחלה מייד לאחר רצח ראש הממשלה יצחק רבין, נועדה במכוון להסתיר ולטשטש את האחריות הבלעדית של השב״כ, המשטרה, והפרקליטות באחריות לרצח רוה״מ.

זאת כשהתגלו בארכיונים רשמיים שונים של ״הגופים הרשמיים ״ שעסקו בחקירת רצח ראש הממשלה, עובדות ברורות על ארועים שונים שארעו בזירת הרצח, שהוסתרו מהציבור הרחב ומכלי התקשורת על ידי כל ״הגורמים הרשמיים״ שעסקו בחקירת הרצח לאחר שהיו בזירת הרצח עצמו.

בקרוב עתירה לבג״צ נגד ראש השב״כ לחשיפת כל האמת בפרשת רצח ראש הממשלה יצחק רבין וחלקה של ההסתה.

המעורבות התמוהה של 3 אנשי השב״כ בדימוס בעתירה לבגץ בהפלת ראש הממשלה המכהן.

לאור עברם הקרבי והערבי של 3 ראשי השב״כ בדימוס, הפועלים בימים אלו להדחת ראש משלה מכהן, שנבחר בבחירות דמוקרטיות, לא היה שום הגיון בהתגייסות 3 ראשי השב״כ בדימוס בשנים האחרונות במתקפות ארסיות נגד ראש הממשלה, עד לשיא פעילותם בראש עתירה לבגץ ״עתירת אנשי ההייטק״ 2593/20 כדי להדיח את ראש הממשלה מתפקידו עקב 3 כתבי אישום, זאת להערכתינולכאורה מלבד לחץ ופחד לכאורה .

3 ראשי השב״כ העותרים לא פעלו בעת תפקידם באופן מוחץ לעצירת סיפורי ההסתה על הימין ועלילות הדם שנטוו על הימין וראשיו ,בשעה שכל אלו לא נכונים ביחס לרצח .

לאור המידע שהתגלה בעיון בארכיונים השונים של הארגונים השונים, מתברר כי בניגוד למסקנות חקירת הרצח אין קדר להסתה / הפגנות חופש הביטוי ושלושת ראשי השב״כ בדימוס המוצבים היום בראש ״עתירת אנשי ההייטק״ לא מנעו ועצרו באופן מוחץ את הפצת עלילות הדם הנוראיות נגד הימין וראשיו, הציבור הדתי, וחובשי הכיפה על שותפותם בהסתה, ואת הקונספירציות השונות שהופצו בציבור במשך השנים.

כרמי גילון חוזר השבוע שוב על סיפורי ההסתה .
רק שלשום חזר ראש השבכ כרמי גילון על ״עלילת ההסתה״ בכיכר רבין אליה חזר לאחר 25 שנים ואיים שוב על ראש הממשלה ״במטבע ההסתה״ שנטבע ב1995 .
.
השלושה גם לא טרחו להציג כחלק מתפקידם להגנת המשטר ומניעת תסיסה בעם ופלגנות בעם , כראשי השב״כ את האמת המדוייקת לאחריות שומרי הסף בפרשת רצח ראש הממשלה בפני הציבור, משום שהיום מתברר כי הייתה פוגעת בשומרי הסף .

גיבוש לכאורה של גוש השמאל מ1996 על בסיס שנאת נתניהו והימין.
עקב מהלכיהם האחרונים וחבירתם לגוש השמאל, ולהפלת ראש הממשלה בכל מחיר, גם דרך עמידתם בראש עתירה להפלתו, ייתכן לכאורה כי המטרה הסמויה להקמת גוש שמאל על בסיס ההסתה לכאורה היתה כבר ב1996.

זאת במטרה לייצור פילוג ושנאה בעם ולגבש את גוש השמאל סביב שנאה לימין ולנתניהו, כאשמים ברצח ראש הממשלה- לכאורה לצורך יצירת גוש פוליטי / מוטה רצח רבין לבחירות בתור דבק שנאה מאחד .

חשוב לקרוא: לפני ארבע שנים, לאחר מותו של הנשיא שמעון פרס, פנו לפתע כל 3 ראשי השב״כ בדימוס בחדות שמאלה, בניגוד להתנהלותם לפני כן.
ראשי השב״כ והחלו לתקוף ראש הממשלה במטרה להפילו, למרות ששרתו תחתיו ארוכות ולא התפטרו במחאה לאור טענותיהם מייד עם תחילת שרותם תחתו.

זה נראה מהלך לא הגיוני למי שעשו קריירה בשב״כ ושטפלו באוכלוסיה הערבית ביד קשה, במסגרת שרותם בשב״כ ובצהל .

האם הפחד לכאורה מגילוי האמת המדוייקת על עובדות רצח ראש הממשלה רבין הוא הניע את שומרי הסף ?

כבר לפני כ3 שנים הבנתי שמשהו כביר לוחץ לכאורה בכבדות על כל ראשי השב״כ בדימוס, וגורם להם לפחדים אדירים ומצוקה בפעילותם מול ראש הממשלה ולפנייתם חזק שמאלה בדיעותיהם .

במקביל גם משטרת ישראל והפרקליטות נכנסו להפתעתי ללחץ, וכל הגופים שהיו בזירת הרצח חברו יחד עם גורמי שב״כ בסדיר ובדימוס לפעולה נגד ראש הממשלה נתנייהו והדחתו/ התפטרותו סילוקו בכל מחיר ממעון ראש הממשלה.

המידע שהגיע אלי – תאור מהלך הארועים המדוייק ברצח ראש הממשלה יצחק רבין .

לפני שנתיים הגיע אלי מידע מדהים, כי מה שסופר לציבור אודות רצח רבין וההסתה לפניו הוא בלוף, מוחלט בהובלת ״שומרי הסף״ ,ולמעשה התנהלות הענינים בעת הרצח בכיכר הייתה אחרת לחלוטין.

השותפים לארועי הרצח -השותפים להדחת נתנייהו
הסתבר כי כל השותפים לכאורה להסתרת הארועים בעת רצח ראש הממשלה רבין ב1996, הם בדיוק הגורמים הפועלים להדחת ראש הממשלה ב4 השנים האחרונות .

בראשם בלב עתירה לבג״ץ אנשי השב״כ בדימוס ששרתו אז :כרמי גילון- ראש השב״כ בזמן רצח רבין, עמי איילון מחליפו, יובל דיסקין בכיר בשב״כ עבד עם רבין.

רוני אלשייך פותח תיקי נתניהו ב2018 שירת כמפכ״ל המשטרה וסגן ראש השב״כ, על פי הטענות שתפרסמו לכאורה סרב לחקור את יגאל עמיר.

המבצע לפתיחת ארכיוני המדינה, השב״כ, והמשטרה.
לאור המידע המרעיש שהגיע אלי כמי שהיה קצין מודיעין ביחידות האיסוף של חיל המודיעין, פתחתי במבצע שקט לפתיחת ארכיוני כל הארגונים שהיו קשורים לרצח רבין לבדיקת הנושא .

ואכן הסתבר לי להפתעתי כי אין שום קשר בין ההסתה/ חופש הביטויי של הימין ערב רצח רוה״מ רבין, לרצח עצמו, והאשמים היחידים ברצח ראש הממשלה הם:
א. שרות הבטחון הכללי
ב. משטרת ישראל
ג. פרקליטות המדינה
ד. הרוצחים .

כרמי גילון חוזר לכיכר רבין להסית ולספר שקרים על ההסתה נגד שופטים ערב הכרעת הבגץ בעניין ראש הממשלה בבגץ .

שלשום חזר כרמי גילון לכיכר רבין לספר שקרים ולפמפם את ״שקר ההסתה מימין״, ומראשי הימין ומנהיגיו במטרה להשפיע על הבגץ .

זאת כשבכל מסמכי הארכיונים בכל הארגונים, ותיקי ועדת שמגר אין מילה אחת על הקשר בין ההסתה נגד רבין לרצח, ואילו פרטי הרצח המדוייקים הוסתרו מהציבור על ידי כל הגופים השב״כ, המשטרה, והפרקליטות.

מכאן עולה המסקנה האפשרית כי לכאורה פחדם של כל המעורבים בנסיונות לסילוק נתניהו, שהם בדיוק השותפים האחראים לארועי רצח ראש הממשלה יצחק רבין ו/או הסתרת האמת המדוייקת מהציבור, היא הפחד כי האמת תתגלה.

בשעה שעד 2016 לא ניתן היה לפתוח את ארכיוני המדינה, והם נפתחו רק לאחר מותו של שמעון פרס ב2016 כשהארכיונים הפכו להיות דיגיטליים.

אז ב2016 באופן מדהים התחילה מתקפת כל הגופים של שומרי הסף על ראש הממשלה במטרה להוציאן ממשרד ראש הממשלה בכל מחיר .

עתירה נגד ראש השב״כ לחשוף האמת מארכיוני השב״כ בעקבות מעורבות ראשי השב״כ בדימוס .

עקב המעורבות הפעילה של 3 ראשי השב״כ בדימוס נגד ראש הממשלה, בקרוב מאד תוגש עתירה לבג״צ לחשוף את האמת בעניין ארועי רצח ראש הממשלה יצחק רבין והקשר האמיתי להסתה נגדו.

זאת בשעה שמסמכי הארכיונים לא נמצא כל קשר לכך בניגוד לדברי התוכחה של כרמי גילון על חלקו של ראש הממשלה בהסתה כפי שהמשיך לפמפם בכיכר רבין במוצאי שבת בהפגנת הדגלים השחורים עקב עתירתו לבגץ .

ועכשיו נחכה להכרעת בגץ נגד שרות הבטחון הכללי המשטרה והפרקליטות לחשיפת האמת המוסתרת על הארועים לפני הרצחו של ראש הממשלה יצחק רבין שלא פורסמו, וחשיפת האחראים האמיתיים למחדל פרשת הרצחו של ראש הממשלה והקשר שלא קיים להסתה .  הרשמו למייל בדף הראשי  לקבלת עדכונים

אבי זלינגר

שתפו !!שתפו ! שתפו !

IMG_3817

כתבות דומות

השאר תגובה