בית סקופים וחדשות שופטי הבג״צ סייעו בשנת 1995 לראשי שרות הבטחון הכללי, המשטרה, והפרקליטות, לטייח את רצח ראש הממשלה יצחק רבין

שופטי הבג״צ סייעו בשנת 1995 לראשי שרות הבטחון הכללי, המשטרה, והפרקליטות, לטייח את רצח ראש הממשלה יצחק רבין

על ידי אבי זלינגר

(הסוד של שופטי בג״צ וראשי השב״כ)
שופטי הבג״צ סייעו בשנת 1995 לראשי שרות הבטחון הכללי, המשטרה, והפרקליטות, לטייח את רצח ראש הממשלה יצחק רבין ב״וועדת החקירה שמגר לעניין רצח רוה״מ יצחק רבין״. שוב פועלים יחד שוב לחיסול נתניהו.

 

הסרטון ביוטיוב

הרשמו למייל שלנו לקבלת הודעות ועדכונים

הפעם השניה של הבג״ץ וראשי השב״כ- 3 ראשי השב״כ

בראש עתירה לבגץ להדחת ראש ממשלה מכהן שנבחר בבחירות..
זאת הולכת להיות הפעם השניה שבה 3 ראשי השב״כ פועלים במתואם ובשותפות לכאורה עם שופטי הבג״צ , בית המשפט העליון, להפלת והחלפת ראש ממשלה בישראל שנבחר בבחירות דמוקרטיות, שלא דרך הקלפי הפעם על ידי ״פיגוע משפטי״ ולא ״פיגוע ירי״ בחשיכה.

בפעם הקודמת קראו לנפגע ולקרבן של השב״כ המשטרה, והפרקליטות רוה״מ יצחק רבין .

הטיוח רצח ראש המממשלה נועד עבור הציבור והיה בסיוע בוועדת החקירה לרצח רבין ״ועדת שמגר״ בראשות שופט העליון מאיר שמגר, שם שופטי הבגץ מקימי הוועדה, הצילו את השב״כ והמשטרה ושומרי הסף וחייבים לו.

אני חסום על ידי ״שומרי הסף״ בגלל חשיפת האמת אודות רצח רבין.
לכל מי שלא הבין מדוע אני חסום בכל כלי התקשורת, בכל המדינה, התשובה היא כי השב״כ איתר שנכנסתי לארכיונו ולארכיונים אחרים של שומרי הסף ועיינתי בחומרים מוכמנים על הרצח של ראש הממשלה .

משם הוצאתי את החומרים שהם ואחרים החביאו על פרשת רצח רבין, כל המסקנות, כל החקירות, כך התגלה הפער האדיר בין האמת לבין ״ועדת הטיוח שמגר ״ לחקירת רצח רבין, שהצילה את השב״כ והמשטרה והפרקליטות , והם חייבים לו.

החומרים מתחילים להחשף – לכל חוקרי רצח רבין.
כפי שהבטחנו אתמול, הבאנו את כל תיקי החקירה הגלויים של ועדת שמגר לרצח רבין כ 38 תיקים שהיו מפוזרים במקומות שונים ,יש כשיש עוד 30 תיקים שלא פתוחים, וכמובן תיקי חקירת רצח רבין בשב״כ ובמשטרה.

לקח לאתר ולפתוח את התיקים של ועדת החקירה שמגר ואחרים כמעט שנה, בעיקר בסופי שבוע כשהמעקב האלקטרוני אחר הנכנסים לארכיונים יורד .

החוט הראשון במידע על רצח רבין.
המידע הראשוני על שקרה ברצח יצחק רבין הגיע אלי מאדם שפנה אלי לפני שנתיים וטען בוידוי שעשה במקרה, כי מה שראייתם ושמעתם על רצח רבין זה בלוף, הכל נועד להגן על השב״כ, המשטרה, והפרקליטות שהן האחראיות היחידות לרצח ראש הממשלה רבין .

כאזרח מהוגן , אני לא האמנתי לשמע אזני,אך מכיוון שסקרנותו רבה ויכולותי גבוהות, והתחלתי לבדוק בעצמי עם היכולות שלי והמידע שקיבלתי.

להפתעתי אותו אדם עלום צדק לחלוטין כשהבנתי שוועדת שמגר טייחה את חקירת רצח ראש הממשלה יצחק רבין, להצלת השב״כ, המשטרה והפרקליטות .

אהרון ברק ומאיר שמגר מקימים ועדת שמגר לרצח רבין .
מי שהקימו את וועדת שמגר לרצח רבין היו שופטי העליון והבגץ מאיר שמגר ואהרון ברק.
הוועדה הוקמה במהירות להרגעת הציבור והאמון בשומרי הסף , אך המנדט שלה היה לטייח את הרצח ולהציל את שומרי הסף, שהיו אחראים לרצח .

השקר הבולט של ועדת שמגר .
השקר הבולט ביותר של ועדת שמגר הוא שלא מצאה את האיש שצעק ״סרק סרק ״ בשעה שב2009 בתוכנית המקור של דרוקר וברוך קרא עלה חוקר משטרה בשם גמליאל מחוקרי הרצח וטען שהאיש שצעק ״סרק סרק ״ היה איש בטחון שנבהל וצעק וזהותו ידועה, אך לא נחשפה .

מדוע יגאל עמיר לא עתר לבגץ לאחר גילוי האיש שצעק סרק סרק – כדי לחשוף אותו ולנהל משפט חוזר ?
התובעת במשפט יגאל עמיר מפרקליטות תל אביב מריים רוזנטל טענה שמעולם לא שמעה על גילוי זה של האיש שצעק ״סרק סרק״.

ויגאל עמיר רוצח ראש הממשלה לא עתר מייד לבגץ לחשוף מי האיש שצעק ״״סרק סרק״ כי כנראה הכיר אותו ולמעשה גילוי כזה על רוצחים נוספים בזירה או פעילות תרגיל שב״כ יכלה להביא לשחרורו .

3 ראשי השב״כ ששרתו בעת רצח רבין עותרים בבגץ ( לטענתינו מוזמן ) להפלת עוד ראש ממשלה במדינת ישראל ללא בחירות דמוקרטיות .(קרקר נגד קרקר)
לשב״כ ולבית המשפט העליון יש סוד משותף והוא טיוח רצח ראש הממשלה יצחק רבין באמצעות שופטי הבגץ, ולכן אתם רואים 3 מראשי השב״כ על עתירה בבגץ להפלת עוד ראש ממשלה.
הפעם הקרבן נתנייהו

הפעם נתנייהו הוא הקרבן המשותף של שופטי הבגץ וראשי השב״כ, כי לכאורה הוא לא משרת את אג’נדה של הבגץ והשמאל הקיצוני.והשבכ השמאלני .

הפעם המחסל של ראש הממשלה הוא שופטי הבגץ.
ברור לחלוטין שהשב״כ והבגץ שוב משתפים פעולה ״כשיטה״ להורדת ראשי ממשלה, הפעם המחסל של ראש הממשלה יהיו שופטי הבגץ.
בפעם קודמת החיסול של ראש הממשלה היה באחריות השב״כ והמשטרה .

כולם רואים שראשי השב״כ בלחץ להפלת נתנייהו, כולם רואים שהבגץ פועל במהירות להדחת נתנייהו

היום ב15:30 נעשה שידור חי מאוחד על פרשת מסמכי רצח רבין

הרשמו למייל שלנו לקבלת הודעות ועדכונים

אבי זלינגר

שתפו !! שתפו !! שתפו
מומלץ לראות לרוחב הטלפון .

כתבות דומות

השאר תגובה