בית סקופים וחדשות 3 ראשי השב״כ בדימוס פועלים לכאורה דרך ״עתירת אנשי ההייטק״, להפיל את ראש הממשלה נתנייהו, מחשש שיתגלו תיקים סודיים, בארכיוני השב״כ המוסתרים, אודות רצח ראש הממשלה יצחק רבין.

3 ראשי השב״כ בדימוס פועלים לכאורה דרך ״עתירת אנשי ההייטק״, להפיל את ראש הממשלה נתנייהו, מחשש שיתגלו תיקים סודיים, בארכיוני השב״כ המוסתרים, אודות רצח ראש הממשלה יצחק רבין.

על ידי אבי זלינגר

(התיקים האבודים )
3 ראשי השב״כ בדימוס פועלים לכאורה דרך ״עתירת אנשי ההייטק״, להפיל את ראש הממשלה נתנייהו, מחשש שיתגלו תיקים סודיים, בארכיוני השב״כ המוסתרים, אודות רצח ראש הממשלה יצחק רבין.

נא השאירו מייל באתר לקבלת עידכונים מאיתנו / מומלץ לצפות לרוחב.

סרט הוידיאו היומי

חשוב מאד לקרוא את הטקסט- רצוי לצפות במסך לרוחב הטלפון .
40 תיקים סודיים המוסתרים במרתפי וארכיון השב״כ ואיש אינו ידע את מיקומם הם לטענתנו הסיבה
ששלושה מראשי השב״כ יצאו נגד ראש הממשלה במטרה להרחיקו מהמידע והתיקים פן ייחשפו זאת לאחר שהואשם בהסתה כשלהסתה אין קשר לרצח ראש הממשלה אלא לשב״כ בלבד. הסריקה הדיגיטלית המתאפשרת לאחרונה עתידה לחשוף את התיקים .

שלושה מראשי השב״כ ששרתו בעת רצח ראש הממשלה רבין ב1995 בשב״כ, וחלקם תחת נתנייהו, הצטרפו לפתע לחבורת ״ עתירת אנשי ההייטק, נשואי הפנים, ומלח הארץ, עתירי זכויות במדינה.
השלושה שותפים לנסיון להדיח את ראש הממשלה המכהן הפעם דרך בית המשפט העליון,לאחר שנכשלו להפלתו בבחירות האחרונות כשהפיצו ערב יום הבחירות האחרונות סרט וידיאו ארסי נגד ראש הממשלה בו הופיעו , והכפישו את ראש הממשלהלפני הבחירות הקודמות בשנים האחרונות.

עובדות רצח ראש הממשלה המדוייקות לא פורסמו מעולם על ידם ועל ידי השב״כ ומוסתרים בתיקים סודיים .
זאת בשעה שהעובדות המדוייקות של רצח ראש הממשלה לא פורסמו בציבור על ידם ״נשואי הפנים ומלח הארץ״ מעולם ולא על ידי שרות הבטחון הכללי במסגרת אזרחותם הטובה .

עקב כך הביאו בפועל כבר 25 שנה ברציפות לשנאה ופילוג בעם, שלא נבלמו על ידם בתוקף תפקידם כראשי השב״כ למנוע ריב מדון מחלוקת ומרי אזרחי בקרב חלקים נרחבים בעם .

כמה מפליא לראות3 ראשי שבכ בדימוס נלחמים בשחיתות השלטונית,בשעה כשבמגרש האחורי של ארגון השב״כ שהוקם להגן על ראש הממשלה ארע אחד האסונות הכבדים שלא נחשף על ידם במכוון כי היה מפוצץ את מורסת השנאה בין חלקי העם ומביא לאחדותו .
השלושה מדברים על שחיתות כשמנגד מדובר בעובדות ופרטים על רצח ראש ממשלה בזמנם.

ההסתה בעניין רבין שווה לשמאל 7 מנדטים .
ההסתה נגד הימין בעקבות רצח רבין ולאחריו במשך 25 שנה ברציפות על ידי סוכני השנאה ובראשם 3 ראשי השבכ בדימוס, היא הדבק היחיד בגיבוש גוש השמאל נגד נתנייהו ונגד הימין וגורמת לגוש הימין נזק של מספר מנדטים כל בחירות 25 שנה.

(התיקים הסודיים).
מאז רצח ראש הממשלה רבין ב1995 שוכבים אי שם באפילה במחשבי משרד ראש הממשלה ובארכיב (השב״כ הוא חלק ממשרד ראש הממשלה ) 40 תיקים סודיים שהוסתרו על ידי גורמים בכירים בשב״כ,בזמן לאחר ובמהלך וועדת שמגר לרצח רבין.
זאת במטרה למנוע את חשיפת הפרטים המדוייקים מרצח ראש הממשלה יצחק רבין, כדי למנוע פגיעה באשמים האמיתים וקידומם כולם – ״שומרי הסף״ .

הדיגיטציה של ארכיון המדינה ב2016.
התיקים הסודיים אודות חקירת רצח ראש הממשלה רבין על ידי השב״כ והמשטרה, שנעלמו ונבלעו בארכיון הנייר הענק של השב״כ , מטרידים לכאורה את 3 ראשי השב״כ העותרים בדימוס .

התיקים יחשפו האמת מוסתרת .
הארכיונים התיקים הסודיים של רצח ראש הממשלה שלא נפתחו עשרות שנים והוחזקו במרתפים שאיש לא יודע את תכולתן ומיקומם , עשויים להחשף במסגרת ״פרוייקט הדיגיטציה״ של ארכיוני המדינה שיזם ראש הממשלה בעקבות ״פרשת ילדי תימן״ .
חשיפת האמת עשוייה לרסק את כל הגופים המחפים על שארע ברצח השב״כ המשטרה והפרקליטות כל שומרי הסף שעכשיו עובדים ביחד להפלת

כפי שהבטחנו היום נחשף ״תיק העיתונות״ במסמכי וועדת שמגר 140 כתבות,על רצח ראש הממשלה באתר ״חדשות״ ונעביר לציבור היום את הלינק .

בתיק העיתונות שאספה וועדת שמגר לרצח ראש הממשלה כ140 קטעי עיתונות המתעדים את התקופה ומשפט יגאל עמיר , ונמצאים שם פרטים שנשכחו הושכחו מהציבור וניתן עתה לזכרם שוב .

בתיק העיתונות מצאנו פרטים חשובים ועתה כל מי שמתעניין ברצח רבין יוכל לקרוא פרטים שעליהם לא שמע מעולם .

3 ראשי השב״כ בעתירת אורנה ברי וראשי ההייטק
ביום א יגיעו 3 מראשי השב״כ בדימוס לבגץ ״בראש רשימת עותרי ההייטק ״כדי לטעון שראש ממשלה עם 3 כתבי אישום אינו יכול לנהל את המדינה, בשעה שביצועיהם האישים בשב״כ בעת רצח ראש הממשלה ומניעתו היו חלשים ולאחר מכן לא התנדבו לחשוף האמת ולעצור שנאה בעם .

תרמו להתפרצות הקונספירציות ועלילות דם מימין ומשמאל לאורך השנים.

מגילוי התיקים מתברר כי השלושה בתוקף תפקידם ואחריותם לא פעלו לחשיפת האמת המדוייקת והמלאה אפשרו לקונספירציות ועלילות דם לצמוח מול הימין ומול השמאל .
אפשרו לכאורה את גל ההסתה שיכל להמנע אם היתה מפורסמת האמת המדוייקת של פרטי הרצח.

סוכן תעמולה מטעם השב״כ במרכז עמותות הימין .
מתברר כי השב״כ הפעיל סוכן הטעייה מטעמו להטעות את כל חוקרי רצח רבין מהימין, ואם משהו חושב אחרת ממני מוזמן להעלות חומרים .

א.אנחנו ממשיכים בחשיפת החומרים ונפתח היום לציבור את תיק קטעי עיתונות .

ב. ביום א נהיה בבית המשפט העליון לראיין את כרמי גילון בשידור חיי על רצח רבין – פרטים שלא נחשפו .

ג. נשאל את אליעד שרגא מה חלקה של הקרן החדשה בהקמת ארגון התנועה לאיכות השלטון .

ד. נעביר את דיונים האפשריים מהבגץ בשידור חי.

ד. נעביר פניה״ כידיד בית המשפט״ לאחר שההליכים נסגרו במהירות ורוב עמותות הימין לא הצטרפו את תגובתינו הכלולה בזאת .

לגבי הכניסה לאתר ״חדשות״ יש עומס רב על האתר ומי שנתקל בבעיה שיפנה אלי דרך הווטסאפ ״אבי זלינגר חדשות 1 ״ או המייל באתר חדשות .

אבי זלינגר

שתפו !! שתפו !! שתפו ! חשוב לקרוא את הטקסט המצורף להבנת הענינים ולהרשם למייל באתר חדשות .נא השאירו מייל באתר לקבלת עידכונים מאיתנו / מומלץ לצפות לרוחב.

כתבות דומות

השאר תגובה