בית סקופים וחדשות המדינה מוחקת בשעות הלילה כתבות בגוגל, בפייסבוק, בטוויטר.

המדינה מוחקת בשעות הלילה כתבות בגוגל, בפייסבוק, בטוויטר.

על ידי אבי זלינגר

(״הדמוקטטורה עובדת בלילה ״)

המדינה מוחקת  ללא ידיעתכם בשעות הלילה באמצעות 10 מחלקות הסייבר השונות שברשותה, כתבות בעיתונים המרכזיים, ובגוגל, בפייסבוק, בטוויטר, הכל חוץ מכתבות על נתנייהו.

27,000 כתבות ו פוסטים נמחקו בשנתיים.

27,000 כתבות, פוסטים, תמונות, שנמחקו על ידי מחלקות הסייבר של המדינה, בין 2015-2017 אותרו במחשבי הרשויות השונות ,לאחר הליכה לבג״צ ברור העניין והוודאת משרד המשפטים.

המדינה מסרבת לפרסם את תוכן הפוסטים, הכתבות, או שמות כותביהן שנמחקו והבטיחה לנהוג ״בשקיפות״ להבא.

היקף המחיקות של עשרת גופי הסייבר השונים שבבעלות המדינה התגלה כשזיהינו מחיקת כתבות בעיתונים הקשורות לכאורה לתיק 4000, ומעידות לטובת נתנייהו עקב פליטת מידע לא מבוקרת של כתבים שחשפו מידע מוכמן  .

בין אשמורת שנייה לשלישית.

באמצעות 10 מחלקות סייבר הנמצאות בגופי שלטון מרכזיים של שומרי הסף  בישראל( שיפורטו) , המדינה מוחקת כתבות, פוסטים, תמונות, בלילה הכל בין אשמורת שניה לשלישית03:00-05:00)  (כשאתם כבר לא ערים!!)  וכל המידע שלא מתאים למדינה  שיתפרסם נמחק ללא ידיעתכם..

המידע הרגיש שנמחק.

המידע כולל מידע על שופטים, משטרה, גופי בטחון, ומידע מוכמן שדלף מחקירות נתנייהו למשל, מידע בטחוני, מידע שדלף מהמשטרה או מהצבא, אך איש לא מודיע לכם שמחק או מזהיר אותכם.

חבר ממחלקה אחרת

חבר חדש שהצטרף לאחרונה לרשימת חבריכם ושעוקב אחריכם בפייסבוק מנקה ביעילות את הפיד שלכם ללא ידיעתכם והסכמתכם בשעה שאיש אינו גולל אחורה ובודק אם מה שכתב עדיין נמצא בפיד. .

ראשית הפרשה והמחיקות הסודיות בעניין שופטים .

הפרשה התגלתה כשהנהלת בתי המשפט ביקשה מגוגל ישראל להסיר מתוצאות מנוע החיפוש שלה כתבות של כלי תקשורת  מרכזיים שמבקרות ״שופטיםומכפישה אותם בהם בהארץ“, “דה מרקר“, “גלובסווואלה” – בחלק מהמקרים מבלי לעדכן את כלי התקשורת הרלוונטיים.

תופעה  נרחבת שאיש לא חזה!!

איש לא ידע שהתופעה נרחבת פי כמה מהעיסוק בשופטים,  וחדרה לכל גופי הסייבר במערכת ולכל זרועות אכיפת החוקו והגנת בטחון השלטון בישראל..

״המשטרה החשאיתשל המערכת המשפטית !

בפועל עיתון הארץ חשף במקרה עוד פן של הדיקטטורה המשפטית – “משטרה חשאיתהפועלת לסתימת פיות וחסימתחופש ביטוי שלנו כנגדהכיאה למשטרים האפלים ביותר !

עיתון הארץ (!) מפרסם היום כך:

צוות הסייבר ביקש מגוגל להסיר מתוצאות החיפוש פרסומים של עיתונים ואתריםבהםהארץ“, “דה מרקר“, “גלובסווואלה” – בחלק מהמקרים מבלי לעדכן את כלי התקשורת הרלוונטיים.

ההקשר הישיר של מערכת המשפט לגוגל ישראלהוא חמור ביותר וקשר דומה מתקיים בחשאי גם עם פייסבוק ישראל, גוגל, וטוויטר .

בנוסף, הנהלת בתי המשפט לא דיווחה למשרד המשפטים שאנשיה פעלו להסתרת הידיעות והיועץ המשפטי של בתיהמשפט, עוד ברק לייזר, ( פרשת לורי שמטוב מוטי לייבל) לא דיווח על כך כשסיקר את עבודת הצוות עבור הכנסת.

בנוסף לפנייה ישירה לרשתות, הצוות  מהסייבר לפי הנטען הזהיר אזרחים שפרסמו פוסטים פוגעניים (!!!!) כי אם לא יוסרו, הנהלת בתי המשפט עשויה לפעול נגדם משפטית.

מדובר בפעילות בלתי חוקית בעליל וללא הסמכה.

על עבודת הצוות מפקח עוד לייזר, שגם נפגש עם נציגי כמה רשתות חברתיות וגוגל בישראל כדי לנסות להסדיר את ממשקהעבודה איתם.

השקיפות ערך מרכזי בדמוקרטיה בישראל.

במדינות מתוקנות על ידיעה כזו היתה רעידת אדמה, היתה קמה ועדת חקירה אמיתית והיו אף צפויים מעצרים במערכתהמשפט.

אבל אצלנו כלום שום כלום בחסות המדיה הנשלטת עי השמאל המגבה לחלוטין את מעשי הדיקטטורה השלטונית עדלהפלת נתנייהו .

הכתבות היחידות שאינו נמחקות הן כתבות לרעת והכפשת נתנייהואפילו לא אחת .

אבי זלינגר

היוטיוב שלנו : אבי זלינגר חדשות 1

הכתבה גם בדף ״חדשות  www.hadashot.org.il

שתפו !! שתפו !! שתפו !! הרשם לניו לטר !!

כתבות דומות

השאר תגובה