בית סקופים וחדשות מנדלבליט בלם את ועדת גנץ לאחר הוצאת צווי איסור פרסום על התצהירים

מנדלבליט בלם את ועדת גנץ לאחר הוצאת צווי איסור פרסום על התצהירים

על ידי אבי זלינגר

(״בהוראת היוהמ״ש״)
מנדלבליט בלם את ועדת החקירה של בני גנץ כשניסתה לעקוף את הבג״ץ שהוציא צווי איסור פרסום גורפים, לכל התצהירים והנספחים .

נשמח אם תרשמו לניוז לטר שלנו !

התקשורת משקרת שוב.
ב24/11/20 בית המשפט העליון הוציא צו איסור פרסום על צו איסור פרסום שהוא צוו חריג , לכל ״תצהירי הצוללות״.
אך כלי התקשורת ובני גנץ שהיה חלק ממוציאי הצו בשם משרד הבטחון במעמד צד אחד החליטו לטענתינו לעבור על הצו ולפרסים פרטים באמצעות הוועדה שהקים במשרד הבטחון מהתצהירים למרות הצו איסור פרסום שהכתיב הבגץ בעתירת התנועה לאיכות השלטון.
מדובר בבזיון בית המשפט העליון בגלוי, רק כדי לשמר את נפרשה מעל השטח ובתקשורת.

היוהמ״ש עוצר את וועדת שטרסנוב
היוהמ״ש שהיה מודע לעקיפת הבגץ דרך הוועדה במשרד הבטחון, הורה לגנץ לעצור את פעילות הוועדה עקב הפרת צווי איסור פרסום, אך קיום אלו לא פורסמו על ידי איש מהעותרים ולא הוזכר על ידי התקשורת השקרית בישראל .

ביטול כתבי האישום לנתנייהו
אתמול עורכי הדין של נתנייהו ואלוביץ נקטו בצעד חשוב והוא הצבת הטיעון ״לאכיפה ברירנית״ מול בית המשפט בטענה לאפלייה בדין.

היום חודשיים לאחר ניהול ההליכים המקדמיים על ידי בית המשפט, השופטים אכן מתחילים להשתכנע כי בוצעה אכיפה ברחרנית עם סעיפי ש אישום שנשלפו מהשרוול להפלת ראש הממשלה .

לפרקליטות כבר ברור שהיא תפסיד במשפט ולכן גם בפרקליטות החלו להשמע קולות לסיום העניין משום שהליכה למשפט הוא גילוי כל מערכת תפירת התיקים ואבדן אמון הציבור לדורות במערכת המשפט .

חיסול המדען הראשי האיראני
כפי שטענו המדען האיראני חוסל על ידי צוות חיצוני המכונה ״צוות ווגנר״ כוח צבאי יעודי חשאי רוסי של יחידת עילית לוחמת המבצעת משימות מיוחדות עבור ממשלת רוסיה .
״צוות וגנר״ מורכב ״מגיוס כפרים״ של בני איכרים, או מה שקרוי אצלנו ״בני משקים״ והם מבצעים עבור רוסיה את המשימות המלוכלכות .

הצוות לא ישראלי מונחה על ידי מקצוענים
בראיון שנתן אלון בן דויד טען טענה טען לפיה הצוות לא היה ישראלי, למעט קציני המודיעין מקורייים המתפעלים את ״המבצע החי״ בשטח, אך האימון היה בחסות גוף בטחוני גדול עתיר טכנולוגיות ומשאבים וידע רב במארבים.
״
״צוות ווגנר״ כיסח את ארגון דאעש וחיזבאללה.
למעשה כוח צוות ווגנר״ המופעל ישירות על ידי פוטין פותר לרוסיה את הבעיות הדיפלומטיות ומחסל כל מי שפוגע באינטרסים רוסים, או מאיים על רוסיה, או פועל בניגוד לרצונה .
הכוח שמונה מספר אלפי חיילים מאומן ומחומש ברמה הגבוהה ביותר .

הכוח הופעל לכאורה לצורך חיסול תוכנית האטום האיראנית .

יצכן כי במכלול האינטרסים הרוסיים ״תוכנית האטום האיראנית״ פוגעת בהגמוניה של רוסיה ולכן לכאורה היה שיתוף פעולה עם גוף אחר עליו גם תוכנית הגרעין מאיימת .

שימוש במקלעים חשמליים לחיסול מחבלים
כבר לפני 35-40 שנה בצהל היו 2 יחידות שעשו שימוש בירי ״במקלעים חשמלים״ אוטומטיים .
האחת היתה בירי תותחי ספינות הטילים כשיכולת ליירות ירי חשמלי של פגזים עם גוייסטיק, כמו של משחקי מחשב, וזה היה סופר עתידני ביכולת הדיוק.

״מקלעי הדגן״ בפתחי הוואדיות בבקעה בשנות ה70
כדי למנוע הרג מיותר של חיילי צהל במארבים בבקעת הירדן בשנות ה70-80 כששכבו בפתחי הוואדיות בתקופת המרדפים ונתקלו במחבלים הפתיעו מתוך הסבך הענק, הומצא כלי נשק קטלני ביותר והוא ״מקלע הדגן ״

בפועל מקלע הדגן היה מקלע סטנדרטי על גבי נ.נ שהיה מוצב בפתח הוואדי והחוליה המפעילה אותו חשמלית במרחק 150-200 מטר מהמ.נ ללא כל סיכון ממהמחבלים. ובזווית לאיגוף המחבלים.

המקלע היה מסוג 0.3 0.5 או מאג עם תוף טעינה ענק של 2200 כדור .
את הכלי הזה היו מציבים בפתח וואדי חודר מירדן בלילה על גדות נהר הירדן, ועם השמע ״תשמוע״ של רעש מפתח הוואדי, היה נורה צרור חשמלי של 2200 כדור ללא הפסק, למקור הרעש שהיה מחסל כל חי בסביבה חוליית מחבלים או להקת חזירים.

מארב באיראן עם מקלע חשמלי
על פי פרסומים חדשים הופעל מקלע מהסוג הזה מול מכוניתו של מהנדס האטום מרחוק על ידי כוח סמוי, כדי לא לסכן לוחמים/ מחבלים ולמעשה כלום לא השתנה מלפני 30 שנה.

תרומה צנועה לשידורים ותחקירי העומק.
נשמח אם תתרמו תרומה צנועה למאמץ שלנו להבאת תחקירים ושידורים, ואמת מוסתרת שאינכם רואים בשום מקום, ולתמוך בתקשורת עצמאית חוקרת ללא מורא ופחד לצורך עשיית צדק וחשיפת האמת .
לתרומה בביט אבי זלינגר 0528010967 או בלינק המצורף בראש כל הדפים שלנו שם נמצא מספר חשבון הבנק .
אבי זלינגר
נשמח על כל עזרה למאמץ הגדול שאנו עושים .נשמח אם תרשמו לניוז לטר שלנו !
שתפו !! שתפו!! שתפו !!
שתפו
אבי זלינגר

כתבות דומות

השאר תגובה