בית סקופים וחדשות אנשי ניסנקורן מנסים למנות את עורכת הדין של אלוביץ לשופטת כדי להמנע ממשפט נתנייהו לפני הבחירות!!

אנשי ניסנקורן מנסים למנות את עורכת הדין של אלוביץ לשופטת כדי להמנע ממשפט נתנייהו לפני הבחירות!!

על ידי אבי זלינגר

(״פרשת ניסנקורן״)
ניסנקורן ואנשיו פועלים לכאורה להצלת הפרקליטות, על ידי מינוי מהיר של עורכת הדין של אלוביץ לשופטת מחוזית כבר ב31.01.20 בועדה לבחירת שופטים, ערב תחילת המשפט ב20 בפברואר 21.

כל המהלכים המתוארים שבמרכזם שק המשפטים ניסנקורן נחשפו בכתבת כלכליסט ביום ה.- חשוב לקרוא את התוכן הנ״ל
המשפט מס 1 יידחה ליוני .

הסרט היומי שלנו

https://youtu.be/4irAcCPdVIAהפרסום שהופיע בכלכליסט ביום ה, עולה לכאורה לראשונה קנוניה משפטית שכזאת לא הייתה בישראל, המבטאת ״מזימה לדחיית משפט נתנייהו״ דרך מינוי סנגור מרכזי מטעם ההגנה, בתיקי נתנייהו( עורכת הדין של אלוביץ, במהלך מפתיע , לתפקיד שופטת מחוזית.

מהלך שיכול לטרפד את לוח הזמנים של משפט נתנייה, ייתכן שההערכה שגם נתנייהו יבקש את דחית המשפט מהלך שיקל על הגיון ההחלטה, לגבי נתנייהו עמידתו ערב המשפט על דוכן הנאשמים שווה 5-6 מנדטים .

משפטו של רוה״מ נתנייהו כבר נדחה לפחות 4 פעמים, כל פעם באופן מוזר ערב בחירות.

זאת עקב אי סדרים טכניים בפרקליטות המדינה, הגשת כתב אישום שגוי שמתוקן בימים אלו , אי הבאת רשימת עדי תביעה בכתב האישום הראשון , והסתרת חומרי תביעה בכתב האישום השני, ועתה סיבה חדשה בחסות שר המשפטים ניסנקורן מינוי טכני של שופטת לבית דין מתרחב .

השר מבצע מעקף טכני ועיכוב המשפט דרך פרוצדורה משפטית.
על פי פרסום בעיתון כלכליסט שר המשפטים ניסנקורן החל מבצע מכניסתו לכהונתו רפורמה אדירה במערכת המשפט שכללה את הרכיבים הבאים :
א. הרחבת בית הדין הכלכלי שבשליטת רשות ניירות ערך ״המאשימה״ בתיקי נתנייהו והגדלתו עקב השחיתות הגוברת.
ב. הוספת תקני שופט חסרים לכל מערכת המדפט .
ג. איתור ואישור שופטים לבתי המשפט המחוזי עבור ישיבת הוועדה לבחירת שופטים ב30/01/21 חודש לפני משפט נתנייהו ב20/02/21.

חסר שופטת לבית המשפט הכלכלי של רשות ניירות ערך .
בסופם של שלושת מהלכים אלו נוצר צורך עקב התקן שנפתח בבית המשפט הכלכלי בשליטת רשות ניירות ערך, לאשר את שמו של מועמד לשיפוט, והמועמד המומלץ היא עורכת הדין מיכל כהן עוזר עורכת הדין של אלוביץ – ממש מקרה.

עשתה קורס שיפוט לפני 5 שנים .
עוזר כהן בשר מבשרה של הפרקליטות לפני היותה עו״ד פרטי היתה אשת הפרקליטות ומבכיריה, בפרקליטות מיסוי וכלכלה, ועתה חודש לפני תחילת המשפט מספר אחד בישראל ,גילתה הסניגורית של אלובית את מועמדותה הישנה למשרת שופט מחוזי, בשעה שלא הייתה שופטת שלום – הדבר אפשרי בפסק זמן והתמחות .

המשפט יידחה ב4-5 חודשים
מינוי מפתיע כזה יעכב את פתיחת משפט נתניהו בהסכמת השופטים בית המשפט בירושליים שירצו לסייע לקולגה מתל אביב , ב4-5 חודשים ויעבירו ליוני יולי עד למציאת סניגור תחליפי.

כפי שטענו גנץ וניסנקורן באו להגן על פרקליטות המדינה
כבר חודשים אנו טוענים כי ״הצמד חמד״ גנץ את ניסנקורן בא להציל את פרקליטות המדינה מאסון משפטי חשיפת תפירת התיקים .
ולמעשה כל כחול לבן הורכבה ״כמפלגת מעבר״ נשלטת על ידי הפרקליטות ותכנונית בנסיונות להפיל את נתניהו בקלפי ולא במשפט, כשהיום ברור שבבית המשפט כי עמדת הפרקליטות תקרוס עם תחילת העדויות .
טענותינו הצודקות
מכיוון שאנו יודעיים כיצד נתפרו תירי נתנייהו אנו מזהים את פחד הפרקליטות ממשפט ואת צעדי הדחייה שלה אך מכינים לה את ״מארב כל הזמנים״ תוך הסבר מדוייק של המהלכים בנסיונותיהם של שומרי הסף לבלבל ולטשטש את המציאות האמיתית ואת ההסתרה בפרקליטות!!

תרומה צנועה למימון השידורים תחקירי העומק וחשיפת מהלכי הפרקליטות וההסתרה .

אנחנו הולכים בלי מורא להליכים יקרים מאד, ונשמח אם תתרמו תרומה צנועה למאמץ שלנו להבאת תחקירים ושידורים, וחשיפת האמת המוסתרת על ידי הפרקליטות ושאר ״שומרי הסף״, שאינכם רואים בשום מקום, ולתמוך בתקשורת עצמאית חוקרת ללא מורא ופחד לצורך עשיית צדק וחשיפת האמת .

לתרומה בביט אבי זלינגר 0528010967 או לפנות אלי בכל שאלה בטלפון זה.
או לפנות דרך הלינק המצורף בראש כל הדפים שלנו בפייסבוק.
לתרומה דרך העברה בנקאית בראש הלינק נמצא מספר חשבון הבנק או לפנות אלי בטלפון זה .לקבלת פרטים או לפנות אלי בווטסאפ בטלפון זה .
נשמח על כל עזרה למאמץ הגדול שאנו עושים .
שתפו !! שתפו!! שתפו !!
שתפו
אבי זלינגר

כתבות דומות

השאר תגובה