בית סקופים וחדשות השר הרדום ולדימיר בוריסוביץ אלקין, ישב בממשלת נתנייהו, בשעה ששנים שנאמנותו לכאורה היתה לגדעון סער, עד להתפטרות

השר הרדום ולדימיר בוריסוביץ אלקין, ישב בממשלת נתנייהו, בשעה ששנים שנאמנותו לכאורה היתה לגדעון סער, עד להתפטרות

על ידי אבי זלינגר

(״שם כיפה בהתבגרותו״)
שר המיים הרדום ולדימיר בוריסוביץ אלקין, ישב בממשלת נתנייהו, בשעה ששנים שנאמנותו לכאורה היתה לגדעון סער, עד להתפטרותו, תוך ביצוע פיגוע פוליטי בראש הממשלה והגנה על הפרקליטות שתקפה את ההתיישבות .

https://youtu.be/xLLmBCe-OYc

המתחזה לכאורה : החבר ולדימיר בוריסוביץ אלקין.
היה בנערותו בחו״ל חילוני אדוק, לפי ניתוח מראה פניו מדובר בטיפוס המוגדר לכאורה כ״קוזאק חילונ ש״גילה את הדת״ והפוטנציאל שבה ושם כיפה זאת לכאורה, להעלאת אמינותו ונגישותו בקרב הציבור הדתי מסורתי מצביעי הליכוד והימין .

נתפס בעיני בוחרי הליכוד ״כימין, מימין לביבי״, רצה להיות ראש עיריית ירושליים . ( מוגדר על ידינו כ ״התוכי של ברז’נייב ״*) ועתה חובר לשמאל להפלת נתניהו.
החבר ולדימיר בוריסוביץ אלקין
נולד בשם ולדימיר בוריסוביץ’ אלקין (Владимир Борисович Элькин) בחרקוב, אוקראינה הסובייטית שבברית המועצות, למשפחה יהודית חילונית. בצעירותו החל להתעניין ביהדות ולהתקרב אליה ואף למד עברית בכוחות עצמו. נחת בישראל ב1990

המתנגדים והקיצונים להתנתקות המשיכו באופן מוזר לכאורה עם נתנייהו ונצמדו אליו .
היום מתברר כי כל ״מתנגדי ההתנתקות״ הקיצוניים למינהם, כחלון, גדעון סער, ואלקין, הם האנשים שהיום מנסים להפיל את נתנייהו על ידי חבירה לגדעון סער ולשמאל ולהציל את שלטון החוק והפרקליטות .

באופן מוזר כל ״קבוצת הימין של סער וכחלון״ מגן העליון המשיכו לרשימת הליכוד, ונבחרו בקולות הליכוד בהולכת ראש הממשלה, וכך שמרו על הקריירה שלהם במשך שנים.
עד לרגע האמת שבו התעורר גדעון סער להגנת פרקליטות המדינה ובתי המשפט,וקרא לכל ״התוכים של ברז’נייב״ ( מדקלמים מה שאומרים להם להגיד בכל רגע ומתנהגים ״כתרנגולים חופשיים״) .

המתנגדים והקיצונים להתנתקות המשיכו באופן מוזר לפלוגות הסער .
באופן מוזר כל אנשי הימין הקיצוני שהמשיכו חלקם מקדימה וחלקם בליכוד ואלו שטענו כי בית המשפט העליון מתנכל לימין או להתיישבות, הם אלו שקמים היום, וחוברים לגדעון סער ״מגן הפרקליטות״, כאילו לא היו דברים מעולם והפכו למתנגדי נתנייהו הבולטים בשעה שרכבו עליו בקרייה הפוליטית שלהם 15 שנה. ותקפו את בית המשפט העליון

הפחדנים הפוליטיים לא הקימו מפלגה מימין לנתניהו עם האגנדה שלהם .
כל הפחדנים האלו בחרו ללכת אחרי נתנייהו במשך 15 שנים ולא הקימו כל מפלגת ימין אחרת כי היו נמחקים.
ומסתבר שפעלו ככוח ימני קיצוני להגנת הפרקליטות ובית המשפט העליון בשעה שטענו נגד בית משפט העליון.
עתה ברגע האמת כמו כחלון מסתבר שהם קופצים ממפלגה למפלגה להצלת. הפרקליטות ובית המשפט העליון.

סער נשלט על ידי בכירי העליון בדימוס אנשי הקרן החדשה.
לטענתנו לכאורה גדעון סער נשלט על ידי בכירי בית המשפט העליון בדימוס מאז שהתקבל לפרקליטות וביצע את הקריירה והרזומה שלו בחסות השמאל הקיצוני בבית המשפט העליון והפרקליטות .גדעון סער הוא איש פרקליטות המדינה, עוזרם של מיכאל בן יאיר ודורית ביניייש עושת דברו של אהרון ברק איש הקרן החדשה .
במפגש שהיה לי עם דר רות גביזון לפני שנתיים בעקבות חשיפתה כאשת הקרן החדשה לאחר חשיפת ארכיוני הקרן החדשה טענה גביזון כי סולקה משליטה בעליון על ידי ברק בעקבות בג״צ קעדן בישוב תל קציר לאחר שהתנגדה למדיניות כל אזרחיה של הקרן החדשה .

היא טענה שחבל שלא חשפה את השופט אהרון ברק בסוף ימיה כמי שמפעיל את בייניש ומספר שופטים בעליון להפוך את ישראל למדינת כל אזרחיה ואנשים אלו שקלטו את גדעון סער הם האנשים המתכננים ומוציאים לפועל את הפלת נתניהו בשעה שגדעון סער הוא הבובה אותה הם מפעילים.

כל הממסד הדיפ סטייט משתף פעולה במהלך .
לטענתינו כל צמרת השב״כ, המשטרה והפרקליטות לכאורה מאחורי הנסיון להפלת נתנייהו והליכוד- התרגיל ייחשף.
מפלגת סער נמצאת בשליטת השב״כ, המשטרה, והפרקליטות, גדעון סער הוא איש פרקליטות המדינה, ועודה דברם חלק מהם וחייב להם את קידומו המטאורי.
באופן דומה כל ״בובות סער״ כמוהו כל המתנגדים להתנתקות הלכו ברגע האמת עים השמאל.
לגדעון סער אין אומץ למהלכים כאלו הוא הבובה הראשית במחזה של השבכ, כמו גנץ גם גדעון סער מופעל על ידי אחרים נפצע כמו לפיד ואבישי רביב

בידיים שלנו !!
הם שותקים כי הם בידיים שלנו, עם כל התוכנית להפלת נתנייהו שתחשף לאחר סיום הרכבת רשימת העריק גדעון סער עם המנטורית דורית בייניש .

אנו הולכים לפוצץ את משפט נתנייהו ולחשוף את כנופיית סער בגילויים חשובים בקרוב מאד וזקוקים לעזרתכם !!
תרומה צנועה למימון השידורים ותחקירי העומק.
אנחנו הולכים בלי מורא להליכים יקרים מאד שיכריעו את המערכה ואת משפט נתנייהו, ונשמח לקבל תרומה צנועה למאמץ שלנו להבאת תחקירים ושידורים, והאמת המוסתרת שאתם רואים רק כאן לציבור ולמקבלי החלטות
עזרו לנו ולתמוך בתקשורת עצמאית חוקרת ללא מורא ופחד לצורך עשיית צדק וחשיפת האמת .

לתרומה בביט אבי זלינגר 0528010967 או לפנות אלי בכל שאלה אחרת בטלפון זה.

לתרומה דרך העברה בנקאית ניתן דרך הלינק המצורף בראש כל הדפים שלנו בפייסבוק.
שם נמצא מספר חשבון הבנק או לפנות אלי בטלפון זה לקבלת פרטים או לפנות אלי בווטסאפ בטלפון זה .
נשמח על כל עזרה למאמץ הגדול שאנו עושים .
שתפו !! שתפו!! שתפו !!
שתפו
אבי זלינגר

כתבות דומות

השאר תגובה