בית סקופים וחדשות כוחו האמיתי של גדעון סער בניכוי תומכי רל״ב 10 מנדטים הוא 6 מנדטים נטו מהימין .

כוחו האמיתי של גדעון סער בניכוי תומכי רל״ב 10 מנדטים הוא 6 מנדטים נטו מהימין .

על ידי אבי זלינגר

(״החניון של סער״)
כוחו האמיתי של גדעון סער הוא כ- 5-6 מנדטים, זאת בניכוי 12 -10 מנדטים של מצביעי ״רק לא ביבי״, שעברו אליו מ״חניון בנט״, שאיבד 10 מנדטים של מצביעי ״רל״ב ל״חניון סער״בתוך שבועיים .

מפלגת סער היא מפלגת שמאל משום ש70 אחוז ממצביעיה הם אנשי שמאל שיפילו את גדעון סער דקה אחת בלבד אם נסיונו להפלת נתנייהו יצלח .

הסרט היומי שלנו בנושא https://youtu.be/yvO5JvI_fuw
תראו מה הם עשו למפלגת כחול לבן של בני גנץ והגנרלים שלו שהוקמה להפלת נתניהו ונפלה בעצמה .

מפלגה ו24 מנדטים אבדו בטרוף ״רק לא ביבי״.
היום מסתבר כי בוחרי ״העבודה״ עם 24 מנדטים, הקריבו בתמימותם את מפלגתם לטובת ״חלום הפלת נתנייהו״ על ידי ״מיזם 4 הגנרלים״, בסיס כוחן של מפלגות העבודה, במיזם בחירות שנקרא ״ הגנרלים של כחול לבן״ .
המיזם שהתרסק לרסיסים, ריסק את מוניטין הגנרלים של מפאי שנמשך 70׳שנה וחיסל בזכות השנאה תהילה של 70 שנה !!
בנוסף חיסל את מפלגת העבודה בזכות דלק השנאה שהוטמע בציבור בוחריה .

הבחירה של מצביעי סער תומכי הימין ?
האם בוחרי הליכוד שהולכים אחרי גדעון סער יפעלו בתמימות ובצורה דומה לריסוק תנועתם לטובת הפרקליטות לצורך קדנציה. אחת של גדעון סער שיחוסל או יצביעו למפלגות אחרות בגוש ימין לשמור על הגוש .

״החניון של סער״.
היום, כמספר שבועות לאחר מעברו של ״איש הפרקליטות״ גדעון סער שמאלה, במהלך אסטרטגי להפלת נתנייהו בחסות מעסיקתו לשעבר פרקליטות המדינה, ניתן לנתח בברור את סקרי הבחירות החדשים והשפעת מצביעי רל״ב על המנדטים למפלגות השונות.

70 אחוז ממצביעי סער כ -12 מנדטים הם שמאל – רל״ב פורשי כחול לבן, ״חולות נודדים״
היום כבר ברור כי 70 אחוז מבוחריה של מפלגת ״התקווה החדשה״ שהוקמה על ידי גדעון סער הוא הם אנשי שמאל מצביעי ״רק לא ביבי״. כ10-12 מנדטים שהגיעו לאחר אכזבתם מכחול – לבן של בני גנץ למרות שהוזהרו שכך זה ייגמר וגנץ לא מתאים אבל שנאתם הוליכה אותם לבני גנץ.

הבסיס לטענה זו על ״החולות הנודדים״ המרכיבים 70 אחוז ממפלגת גדעון סער, היא העובדה היא עזיבת אותם 10 מנדטים את ״חניון נפתלי בנט״ מייד לאחר הקמת מפלגת גדעון סער, ״כשחניון נפתלי בנט״ נופל בחדות מ22 מנדטים ל12 מנדטים באותה תקופה בדיוק.

מכאן יוצא סער =5-6 מנדטים מימין .
בפועל אחרי סער הולכים 5-6 מנדטים מהימין, ואת שאר כוחו במנדטים קיבל משאריות כחול לבן כ10 מנדטים שחנו חודש אצל בנט, ועברו לגדעון סער, עם אותו אפקט רל״ב .
אם מפלגתו של סער תרד מ11 מנדטים שיחזרו ימינה רוב מוחלט לסיכוי שנתניהו מרכיב את הממשלה הבאה .

״החניון של בנט״ מ22 ל 12 מנדטים במעבר לגדעון סער .
למזלינו, היתה אפשרות ברורה במשך חודש לראות את חלקו של גוש הרל״ב במפלגת בנט שהגיעה עד ל22 מנדטים ונחצתה ל12 מנדטים עם הקמת מפלגת גדעון סער.
כרגע ״חניון בנט״ נראה נקי ברובו מאפקט הרל״ב וחלק גדול ממפלגתו היא ימין.

״חניון חולדאי״
השבוע נרשמה מפלגת חולדאי לבחירות בראשותה גנרל בדימוס שגם הוא מוטל לחזית ונרשמו לה 8-9 מנדטים, אף הם מגיעים משאריות השמאל של כחול לבן, העבודה, מרץ, ויש עתיד, וסער, כולם מגוש השמאל ומותירה את שאריות מפלגת העבודה בחיים שלא דרך מותג העבודה שחוסל בידי השפמנון עמיר פרץ .

המערכה כרגע הם על 6 מנדטים שנחטפו בידי גדעון סער והועברו לשמאל בחסות קמפיין השחיתות של הפרקליטות וההסברה שגדעון סער הוא מתאבד פוליטי לקדנציה כמו גנץ כי השמאל באמת לא יניח לו לשלוט והוא בא לשרת את עניניי הפרקליטות

13/01/21 אמור להיות פתיחת המשפט תגובת עורכי הדין לתיקון כתב האישום
מכאן המערכת המשפטית לא יודעת איך לדחות את משפט שיתקיים חודשיים לאורך מערכת הבחירות !!

אנו הולכים לפוצץ את משפט נתנייהו ערב הבחירות ולחשוף את ״כנופיית סער״ והעומדים מאחוריו את כל השקרים במשפט, ואת פעילות פרקליטות המדינה להפלת נתניהו.
הכל בגילויים חשובים מאד וזקוקים לעזרתכם הצנועה !!

תרומה צנועה למימון השידורים ותחקירי העומק.
אנחנו הולכים בלי מורא להליכים יקרים מאד שיכריעו את המערכה ואת משפט נתנייהו, ונשמח לקבל תרומה צנועה למאמץ שלנו להבאת תחקירים ושידורים, והאמת המוסתרת שאתם רואים רק כאן לציבור ולמקבלי החלטות
עזרו לנו ולתמוך בתקשורת עצמאית חוקרת ללא מורא ופחד לצורך עשיית צדק וחשיפת האמת .

לתרומה בביט אבי זלינגר 0528010967 או לפנות אלי בכל שאלה אחרת בטלפון זה.

לתרומה דרך העברה בנקאית ניתן ניתן להעביר דרך הלינק המצורף בראש כל הדפים שלנו בפייסבוק.
שם נמצא מספר חשבון הבנק/ העברה בכרטיס אשראי או לפנות אלי בטלפון זה 0528010967 לקבלת פרטים או לפנות אלי בווטסאפ בטלפון זה .
נשמח על כל עזרה למאמץ הגדול שאנו עושים .

שתפו !! שתפו!! שתפו !!
אבי זלינגר

כתבות דומות

השאר תגובה