בית סקופים וחדשות 46 מאנשי קרן וקסנר מעורבים במאבק בקורונה שמוצג כהצלחה אישית וכשלון מדינה בתאגיד כאן

46 מאנשי קרן וקסנר מעורבים במאבק בקורונה שמוצג כהצלחה אישית וכשלון מדינה בתאגיד כאן

על ידי אבי זלינגר

כל אנשי הקרן״)
כ-46 מאנשי ״קרן וקסנר״ מעורבים במאבק בקורונה במשרד הבריאות. רובם מקבל לכאורה חשיפה חיובית רבה ברשת ב (כאן ) וערוץ 1 שבראשה עומד בוגר קרן וקסנר, בשעה שהמדינה והממשלה לכאורה מוכפשות ברשת – *אוקסימורון .
חשוב לקרוא –
33 בתי חולים בישראל.
בישראל יש 33 בתי חולים, אך לעיתים נדמה כי בשידורי ״כאן״ ורשת ב , אנשי קרן וקסנר העובדים במערך הרפואי מקבלים לכאורה עדיפות תקשורתית, על פני מנהלי בתי חולים וצוותים רפואיים שאינם שייכים להכשרת הקרן – התחלנו לבדוק .

https://youtu.be/K4EQi_1KgiI
* אוקסימורון – דבר והפכו מחזיקים את המקל מ2 צדדים לצורך הזדמנות ברגע שהתוודע ההצלחה.

הזדמנות לבדוק שנה אחורה האם יש אפלייה בחשיפה .
אי לכך פנינו ל״יפעת תקשורת״, גוף המנטר את פעילות כלי התקשורת ומבצע מדידות של שמות המרואיינים, בערוצי התקשורת ותכיפות הראיונות עימם, כדי לבדוק האם אנשי קרן וקסנר העובדים במערך הרפואה, קבלו לכאורה העדפה תקשורתית על פני בעלי תפקידים דומים במערך הרפואה באותם תפקידים, שאינם אנשי קרן וקסנר .

בודקים גם האם יש עדיפות לוקסנרים , לאנשי הקרן החדשה ולאנשי שמאל קיצוני בתאגיד כאן!!!
האם אנשי שמאל ואנשי קרן וקסנר ואנשי הקרן החדשה מקבלים עדיפות תקשורתית על פני אחרים?
האם רשת ב ותאגיד ״כאן״ מחזיקים סט קבוע של מגיבים שבועיים על בסיס ארגוני השמאל הקיצוני ומשליטים אג’נדה קיצונית במסווה של שידור ציבורי – למראית עיין ומדידה גסה סה נראה כך.

האם הטיפול בקורונה הוא כשלון
כ- 46 מאנשי קרן וקסנר עומדים בחזית מערך הרפואה ובטיפול בקורונה בשרות המדינה ו בתי חולים, המהווים כ10 אחוז מהאנשים אותם הכשירה קרן וקסנר .אבל הם מזוהים בשמם ותפקידם, בלבד ולא כבוגרי הקרן, יתכן לכאורה מפאת האגנדה לתאר לכאורה את הטיפול כשלון ולהאדיר את האישיות.

אם הטיפול בקורונה הוא כשלון מוחלט לפי התקשורת מדוע בוגרי קרן וקסנר המוכשרים לא מוזכרים בציון לשבח בשם ״הקרן הפילנטרופית״ שהכשירה אותם, אלא מתוארים רק כסיפורי הצלחה אישיים יחידיים , מדוע לכאורה מקבלים עדיפות אישית בפרסום על מנהלי התי חולים אחרים לכאורה .

פרשות גרוטו וסדצקי
מתברר כי 2 בכירים בשרות המדינה מחוברים ל2 פרשות קשות על סף עלילת דם נגד רופאים .

גרוטו וסדצקי לא מונעים לכאורה הכפשת צוותי רפואה בעלילות דם שקריות נגד רופאים וצוותי רפואה הגזענות נגד אתיופים 2018 ופרשת הגזזת 1994 .

לפני שנתיים ד״ר גרוטו הקים עם אמי פלמור ממשרד המשפטים את ״ ״הפורום למלחמה בגזענות ברפואה״, זאת בחסות ארגון ״רופאים לזכויות אדם״ מבית ״הקרן החדשה״ שמצא לו אוזן קשבת המשרד הבריאות .

הוועדה להסתת הציבור האתיופי 2017 .
הוועדה הממשלתית הזו הלכה להאשים את כל הרופאים וצוותי הבריאות בגזענות ופטרונית

לכאורה מול האתיופים ועדות אחרות , כדי להדליק לכאורה את האתיופים ואחרים במחדלי המדינה והרופאים והצוותים הרפואיים ולהעבירם לכאורה לשמאל בידי מיטיבי הם ממקימי וועדת הגזענות.

הסיפור האישי- איך הגעתי לקרן וקסנר.
אני הגעתי לכנסת בעניין פרשה חמורה אחרת, ודיברתי עם גרוטו בכנסת והסתבר לי שמדובר באיש שמאל קיצוני שמוכן לטפח לכאורה ״נרטיבים שקריים״ עבור השמאל הקיצוני על חשבון מייסדי המדינה, תוך הכפשה לכאורה של הצוותים הרפואיים והאשמתם בגזענות ופטרונית ומתן יד לאמונה בסיפורים ועלילות דם שלא היו ולא נבראו, על עובדי מערכת הבריאות. את המידע קיבלתי מארגון לביא .
בראש הוועדה לגזענות:
מנכ”לית משרד המשפטים עו״ד אמי פלמור שמובילה רוחבית בממשלה את המלחמה בגזענות ציינה:
פרופ׳ איתמר גרוטו משנה למנכל משרד הבריאות ויו”ר הוועדה אמר:
״חשיפה לגזענות או לאירועי גזענות משפיעה על בריאות .
עצם הקמת הוועדה לגזענות רופאים , היא כבר הטלת אות קלון על צוותי הרפואה שהתגלו כמי שהצילו את המצב בזמן הקורונה ופעלו בשיט היעילות..

״פרשת הגזזת״
מתברר כי הצוות גרוטו-סדצקי הוא שחקן ופעיל מרכזי בניהול ״מערך המחקר של הגזזת״ שנים רבות , מה שמכונה ״קובץ מודן״, עוד פרשה שהפכה לכתב אישום נגד רופאים בלי שום הוכחות בעידוד גורמים בממשלה .

לא נלחמים בקונספירציות השקריות- פוגעים לכאורה בצוותי הרפואה. .
, ממה שנדמה השנים לא עשו לכאורה מאמצים כמנהלי המחקר ומכון הגזזזת לשלול כל אפשרות להטלת בוץ על רופאים ועל המדינה ולהלחם בקונספירציות , ולא פעלו למיגור אקטיבי של כל עלילות הדם נגד רופאים וצוותי רפואה גם ״בפרשת הגזזת״.

הכפשת מקימי המדינה בפרשות רפואיות מטיבה עם השמאל הקיצוני, כי השמאל התמים נגרר אחריו .

היסטורית כבר מוכח, שהשמאל נופל תמיד קרבן לעלילות השמאל הקיצוני, כי הוא מאמין לאנשי אקדמיה ורדיו ללא היסוס ומבלי לבדוק את אמינות שקריהם כי הם תופסים משרות רבות
ברדיו .

הכפשת מנהיגי השמאל על ידי השמאל הקיצונימ גוררת אותו שמאל לידי השמאל הקיצוני .

השמאל הקיצוני מעוניין תמיד בהכפשת זכר מקימי המדינה הציוניים של השמאל משום שהכפשת מנהיגי המדינה בידי שמאל מביאה לייצור סיבה לדה. לגיטימציה להחלטותיהם מול הציבור בעניני הפלשתינים, וקידום לכאורה של ״האמת הפלשתינית״ על ידי הטלת ספק במסירות וטוהר מעשי מנהיגי המדינה .

המהלך הזה דוחף את מצביעי השמאל התמימים להצביע לאנשי השמאל הקיצוני שמערערים את בסיס המדינה במכוון להקים פה מדינת כל אזרחיה .

מסיתים דרך וועדות, סדרות טלויזיה וסרטים
השמאל הקיצוני שהבין שהתקשורת היא המפתח לנצח בחיסול המדינה מבפנים, מנסה על ידי סדרות טלויזיה שקריות וספרים לשבש את ההסטוריה הציונית ולהציג את ישראל כמדינה בלתי מוסרית שראוי שהשמאל הקיצוני ראוי לנהל.
״כמדינת כל אזרחיה״ זאת כדי להשפיע על הדור השלישי בלגיטימיות המדינה ודרך זאת חיזוק העמדה הפלשתינית..

הסקרים מראים :0
המערכה כרגע הם על 6 מנדטים שנחטפו בידי גדעון סער והועברו לשמאל בחסות קמפיין השחיתות של הפרקליטות וההסברה שגדעון סער הוא מתאבד פוליטי לקדנציה כמו גנץ כי השמאל באמת לא יניח לו לשלוט והוא בא לשרת את עניניי הפרקליטות

13/01/21 אמור להיות פתיחת המשפט תגובת עורכי הדין לתיקון כתב האישום
מכאן המערכת המשפטית לא יודעת איך לדחות את משפט שיתקיים חודשיים לאורך מערכת הבחירות !!

כבר לפני חצי שנה חשפנו את אנשי הדיפסטייט המשרד הבריאות ולראייה שחררו אותם גרוטו וסדצקי אותם אבל מאוחר מדי!!!

אנו הולכים לפוצץ את משפט נתנייהו ערב הבחירות ולחשוף את ״כנופיית סער״ והעומדים מאחוריו את כל השקרים במשפט, ואת פעילות פרקליטות המדינה להפלת נתניהו.
הכל בגילויים חשובים מאד וזקוקים לעזרתכם הצנועה !!

תרומה צנועה למימון השידורים ותחקירי העומק.
אנחנו הולכים בלי מורא להליכים יקרים מאד שיכריעו את המערכה ואת משפט נתנייהו, ונשמח לקבל תרומה צנועה למאמץ שלנו להבאת תחקירים ושידורים, והאמת המוסתרת שאתם רואים רק כאן לציבור ולמקבלי החלטות
עזרו לנו ולתמוך בתקשורת עצמאית חוקרת ללא מורא ופחד לצורך עשיית צדק וחשיפת האמת .

לתרומה בביט אבי זלינגר 0528010967 או לפנות אלי בכל שאלה אחרת בטלפון זה.

לתרומה דרך העברה בנקאית ניתן ניתן להעביר דרך הלינק המצורף בראש כל הדפים שלנו בפייסבוק.
שם נמצא מספר חשבון הבנק/ העברה בכרטיס אשראי או לפנות אלי בטלפון זה 0528010967 לקבלת פרטים או לפנות אלי בווטסאפ בטלפון זה .
נשמח על כל עזרה למאמץ הגדול שאנו עושים .

שתפו !! שתפו!! שתפו !!
אבי זלינגר

כתבות דומות

השאר תגובה