בית סקופים וחדשות הכפשת נתניהו דרך 3 כתבי אישום ״ממותגים״ בבית המשפט, הייתה מכוונת, להשפיע על הציבור . לא ניתן לתבוע דיבה את הצד התובע המגיש את כתב האישום ועדיו, במידה ושיקרו בחסות בית המשפט .

הכפשת נתניהו דרך 3 כתבי אישום ״ממותגים״ בבית המשפט, הייתה מכוונת, להשפיע על הציבור . לא ניתן לתבוע דיבה את הצד התובע המגיש את כתב האישום ועדיו, במידה ושיקרו בחסות בית המשפט .

על ידי אבי זלינגר

(״הכפשה מכוונת״)
מקור בפרקליטות: הכפשת נתניהו דרך 3 כתבי אישום ״ממותגים״ בבית המשפט, הייתה מכוונת, להשפיע על הציבור . לא ניתן לתבוע דיבה את הצד התובע המגיש את כתב האישום ועדיו, במידה ושיקרו בחסות בית המשפט .https://youtu.be/h_Pi5v15aG0
לא יאמן !!
להכפיש בלי להענש.
מהסבר שקבלנו מ״מקור״ בכיר בפרקליטות המדינה, ועורכי דין בתחום, מסתבר כי הגשת 3 כתבי האישום נגד נתנייהו, במתכונתם כבר מהתחלה כ״תיקי האלפים״ הממותגים, היו מהלך תקשורתי מתוחכם להשפעה על הציבור בתרמית .
מתברר כי ההכפשות היום יומיות נגד נתנייהו בסיוע חומרים שהוחזקו בידי התביעה, התאפשרו ללא שום סיכון למגיש וללא תביעת דיבה על שקרים שהופצו מסיבה פשוטה.

התובע מוגן מפני שקריו בבית המשפט .
מתברר כי לתובע המגיש כתב תביעה או לעד/עדים מטעמו, מותר לשקר ללא פחד ובאין מפריע בכתב האישום, ובמשפט, ועדותו מוגנת בחסינות מתביעת דיבה.

מנגנון מושלם להכפשה ללא סיכון מצד התובע.
מנגנון משוכלל שמונע תביעה נגדו בגין הוצאת דיבה ומנוצל במקרה זה ואחרים.

הציבור לא יודע שמותר לשקר בבית המשפט כחלק מנסיון חיסול הצד השני.
הציבור לא יודע שני דברים בסיסיים ולכן הוא נותן אמון במערכת המשפט.
הראשון : שעל שקרים והוצאת דיבה באולם בית המשפט, והצדדים לא נענשים, משום שכל מה שמוגש לבית המשפט חסין מתביעות דיבה, כולל דברי עורכי הדין וטענותיהם .

השני : הציבור לא יודע שמדובר ״בשיטת חיסול״ ידועה שבה נוקטים רבים כדי לחסל מתחרים בחסות בית המשפט .

מנגנון הפצת שקרים משוכלל באמצעות מערכת המשפט
כלומר לרשותינו ״מנגנון משוכלל״ הנתפס אמין, ממנו ניתן למנף ללא בעייה את השקרים של התובע דרך העיתונות, רק משום שנאמרו באולם בית המשפט, וכך על ידי מערכת הכפשות משוכללת ומתוכננת הכוללת הפצה לעיתונים שלהם מותר להפיץ את השקרים , ניתן להשפיע על דיעות הציבור. וכשמדובר באנשים פוליטיים להשפיע במכוון דרך שקרים על הבחירות לראשות המדינה הכל תוך ניצול האמון במערכת בתי המשפט.

תיק בזק 1 (2015 )ה״תיק האפל״ של הפרקליטות.
עורכי הדין של נתנייהו ואלוביץ הגישו מספר בקשות לחשיפת חומרים, אך מסתבר ״שתיק התאגידים״ שהעברות בו בוצעו כבר ב2015 , והיווה הבסיס לחקירת המשטרה התיק 4000 עדיין לא הוגש לפרקליטות ולא נכתב בע בכלל כתב אישום ,אפילו לא טיוטת כתב אישום. משום שאחת כזו תפליל את הפרקליטות ורשות ניירות ערך במהלכיהן לתפירת תיקי ראש הממשלה .

איך לא הוגש כתב אישום בתיק מ2015?
כיצד יכול להיות שבתיק המקור ״בזק 1 ״ שהביא לפתיחת הפרשה כשאיש מהתביעה לא ביצע שום הליך משפטי, בשעה שבתיקי ראש הממשלה מ2018 כבר מוגש תיקון לכתב אישום?
התשובה היא שדיון בתיק בזק 1 המקורי מ2015 היה חושף את כל שיטת ״תפירת התיקים״ .

בקשה לחשיפת הsms של השופטת פוזננסקי ושחם
גם בפרשה זו השופטים מונעים את חשיפת החומרים

בקשה לחשיפת חומרים מושחרים בתיקים
גם בבקשה זו השופטים אינם פוסקים לטובת עורכי הדין של נתנייהו

הניתוח היה נכון :
פרשת הצוללות : בג״צ : איך פרשת המניות קשורה לתפקידו של נתנייהו בשעה שהיה איש עסקים פרטי ,
אפילו הבגץ מבין כי נעשה פה הליך קנטרני של שימוש בשמו של הבג״צ לצורך הכפשת נתניהו תוך שילוב פרשה ששופטי הבג״צ תמהים כיצד התגלגלה לבית המשפט בשעה שנתנייהו היה איש עסקים פרטי שאינו חייב הסבר לאיש על עיסוקיו

גם במקרה זה החומר המעוות והמכפיש מבית המשפט מגיע לכלי התקשורת ומשם מגיע מעוות לציבור שלא מבין שבית המשפט מהווה שופר לשקרנים המנצלים את המערכת וניתנים בה אמון .

ראוי להוסיף בחזית כל אולם בית משפט את הכתובת ״לתובע באולם זה, מותר לשקר בלי שייענש, או יהיה חשוף לתביעת דיבה״ כדי שהציבור יבין שבית המשפט הוא מכשיר לחיסול חשבונות .

תרומה צנועה למימון השידורים ותחקירי העומק ופעילות השטח.
אנחנו הולכים ללא מורא להליכים יקרים מאד שיכריעו את המערכה ואת משפט נתנייהו.
נשמח לקבל תרומה צנועה להגברת המאמץ שלנו להבאת תחקירים ושידורים וחשיפת האמת המוסתרת שאנו מביאים אותם בלי פחד יום יום מול דמויות חשובות ומפורסמות בלב הפוליטיקה והמשטר .
הכתבות מפורסמות רק כאן אני חסום בכל אפיקי המדייה- וכולם שותקים והדברים מתבררים כאמיתיים כל הזמן עקב יכולתנו המודיעינית .

עזרו לנו ולתמוך בתקשורת עצמאית חוקרת ללא מורא ופחד, לצורך עשיית צדק וחשיפת האמת ולנצח את משפט נתנייהו .

לתרומה בביט – אבי זלינגר 0528010967 או לפנות אלי בכל שאלה אחרת בטלפון זה.

לתרומה דרך ״העברה בנקאית״ – ניתן ניתן להעביר דרך הלינק המצורף בראש כל הדפים שלנו בפייסבוק.
לתרומה בהעברה – שם : אבשלום זלינגר
מספר חשבון 142749
חשבון 609
בנק פועלים. (12)

טופס תרומה באשראי
מספר חשבון הבנק / להעברה בכרטיס אשראי נמצא בראש דף ״מוציאים את הקרן החדשה״ או דף ״חדשות״ בפייסבוק .

לפרטים ושאלות -נא לפנות אלי 24/7 בטלפון זה 0528010967 לקבלת פרטים או לפנות אלי בווטסאפפ טו בטלפון זה .
נשמח על כל עזרה למאמץ הגדול שאנו עושים .

שתפו !! שתפו!! שתפו !!
אבי זלינגר

כתבות דומות

השאר תגובה