בית סקופים וחדשות המשטרה/ יאח״ה החלו לעקוב אחרי נתנייהו במספר פרשות כ- 5-8 שנים לפני הדיווח למנדלבליט, לכאורה החל משנת 2008-2009 .

המשטרה/ יאח״ה החלו לעקוב אחרי נתנייהו במספר פרשות כ- 5-8 שנים לפני הדיווח למנדלבליט, לכאורה החל משנת 2008-2009 .

על ידי אבי זלינגר

(״שיבוש הליכי חקירה״)
המשטרה/ יאח״ה החלו לעקוב אחרי נתנייהו במספר פרשות כ- 5-8 שנים לפני הדיווח למנדלבליט, לכאורה החל משנת 2008-2009 .

שיטת ״החסינות המשולשת״.
מניתוח החומרים שברשותינו עולה כי :
ערב תחילת חקירה רשמית המשטרה/ יאח״ה מעבירה לעיתונאי חצר חומרים מחקירות שברשותה שהושגו כבר מספר שנים לאחור, כדי לפתוח רשמית בחקירה רשמית, בשעה שכל תוצאות החקירה כבר נמצאות בידה שנים.https://youtu.be/OIUtRi3l7Ds

עיתונאי החצר ( מקור משטרתי מקורב) מפרסם את ״החומר המדהים״ שגילה בעיתונו, כדי לאפשר למשטרה לפנות ליועץ המשפטי לממשלה/ לכתב לנאשם, בטענת חשיפת שחיתות ציבורית.
העיתונאי חצר טוען בכלי התקשורת כי מקורותיו מוסתרים ״בחסיון מקורות״ גורף כעיתונאי.

גם המשטרה מוציאה בעזרת בית המשפט ״תעודת חסיון מקורות״ לכל הפעולות הלא חוקיות אותם ב עם במשך שנים והיא מסתירה מהנאשם ועורכי דינו , כיצד ובאיזה אמצעים ומתי הושג החומר נגדו.

כך נוצרת ״חסינות מקורות משולשת״ המהווה את הבסיס לתפירת התיקים, כשנטענים על ידי המשטרה והעיתונאי במתואם ״שקרים גדולים״ המנפחים את גילויי המשטרה בידי העיתונאי לעברות משפטיות שאינן קיימות / הומצאו לצורך משפט . .

התביעה מנסה להסתיר את לוח הזמנים האמיתי.
מניתוח כל הניירת המשפטית שהתפרסמה ב״פרשת הצוללות״ ופרשות אחרות, ומכניסה למאגרי מידע אחרים הקשורים לפרשת הצוללות ולפרשיות אחרות, עולה לכאורה כי משטרת ישראל/ יאח״ה וגורמים אחרים הפועלים להפלת ראש הממשלה, החלו לעקוב אחרי ראש הממשלה נתנייהו להערכתינו כבר בשנת 2008-2009 .

כל צמרת המשטרה ששיתפה יד בקנוניה בלחץ
בפועל מתצפית מהצד מתברר כי כל המטה הארצי שנמצא בלחץ עם מינוי מי שאינו לכאורה מהקליקה למפכל המשטרה בשנים האחרונות .

אם הנחה זו נכונה הרי שקצינים מהמטה הארצי ולהב 433 שיתפו פעולה עם קנוניה זו ולכן אנו רואים את על קציני המטה הארצי ולהב 433 בלחץ. נוראי מפחד למינוי מפכ״ל משטרה שאינו אחד משלהם, כך שהקנוניה תחשף/ תבלם .

התנגדות גורפת לכל הירש/ ברכה לאלשייך.
כפי שראינו הייתה התנגדות גורפת לכניסת גל הירש ואחרים לפיקוד על המשטרה עד כדי תפירת תיקים כדי לעצור את המשרה של אדם מבחוץ.

סיור אלים ע״ש יהודה קן דרור לאיתור מנגנון תפירת התיקים.
יהודה קן דרור היה צנחן בקרב המיתלה 1956 שהתנדב לנסוע בג’יפ פתוח לרוחב מיצרי המיתלה, כדי לחשוף את מקורות הירי נגד חטיבת הצנחנים שצנחה מול מיצר היתלה ונתקלה באש כבדה שמקורותיה לא ברור.ומנע ממנה לפעול.

שלשום מנדלבליט החזיר שוב את פרשת העברת ה300,000 דולר ממיליקובסקי לנתניהו למימון ההגנה המשפטית לשולחן הפרקליטות, וטען הפול מטענתו הקודמת שהמימון אינו חוקי, כנראה רצה לשחרר מעט את לפיתת החונטה המשפטית בגרונו ..

כמובן שמדובר בסכום קטן שלא אושר על ידי ״וועדת היתרים״ במשרד מבקר המדינה, , אבל ההתנגחות בשומרי הסף לאורך 3 שנים , חשפה את כל ״שרשרת תפירת התיקים״ שניסתה לפגוע כלכלית ומשפטית בנתנייהו ואת המשותף לאנשים מאחוריה הפועלים להפלת נתנייהו .

כשאתה מתחיל להתכתב עם הפרקליטות והמשטרה והתביעה, נחשפים חומרים שונים כי מתגלים מכותבים חדשים הקשורים לפרשה ומשפיעים עליה שהיו עלומים בניירת.

אנשי הקרן בניירת בכל פרשת מימון מיליקובסקי והרשעת נתנייהו.
כך הסתבר כי בפעולת ״וועדת היתרים״ מעורבים אנשי קרן וקסנר, בדיוק כמו מעורבותם בפרקליטות המדינה, כמו מעורבותם ״באנשי החדר האטום״ שותפים לכתיבת כתב האישום נגד נתניהו או שופטים ותובעים מטעמם .

מסתבר כי האגנדה של כולם זהה נגד נתנייהו, ואז אתה מבין שאותם אנשים פועלים בשם אותה אג’נדה סמויה להפלת נתנייהו ואפילו אחד לא בעדו הכל תוך שימוש בפיתולי החוק .

לוח זמנים
28/01 התחלנו בהליכים לפירוק התנועה לאיכות השלטון דרך המלמ״ב, העליון, ומנדלבליט.
ב04/02 נסקר את סגירת הרשימות לבחירות בכנסת
ב08/02. נסקר את משפט נתנייהו בבית המשפט המחוזי בירושליים .

תרומה צנועה למימון השידורים ותחקירי העומק ופעילות השטח.
אנחנו הולכים ללא מורא להליכים יקרים מאד שיכריעו את המערכה ואת משפט נתנייהו.
נשמח לקבל תרומה צנועה להגברת המאמץ שלנו להבאת תחקירים ושידורים וחשיפת האמת המוסתרת שאנו מביאים אותם בלי פחד יום יום מול דמויות חשובות ומפורסמות בלב הפוליטיקה והמשטר .
הכתבות מפורסמות רק כאן אני חסום בכל אפיקי המדייה- וכולם שותקים והדברים מתבררים כאמיתיים כל הזמן עקב יכולתנו המודיעינית .

עזרו לנו ולתמוך בתקשורת עצמאית חוקרת ללא מורא ופחד, לצורך עשיית צדק וחשיפת האמת ולנצח את משפט נתנייהו .

לתרומה בביט – אבי זלינגר 0528010967 או לפנות אלי בכל שאלה אחרת בטלפון זה.

לתרומה דרך ״העברה בנקאית״ – ניתן ניתן להעביר דרך הלינק המצורף בראש כל הדפים שלנו בפייסבוק.
לתרומה בהעברה – שם : אבשלום זלינגר
מספר חשבון 142749
חשבון 609
בנק פועלים. (12)

טופס תרומה באשראי
מספר חשבון הבנק / להעברה בכרטיס אשראי נמצא בראש דף ״מוציאים את הקרן החדשה״ או דף ״חדשות״ בפייסבוק .

לפרטים ושאלות -נא לפנות אלי 24/7 בטלפון זה 0528010967 לקבלת פרטים או לפנות אלי בווטסאפפ טו בטלפון זה .
נשמח על כל עזרה למאמץ הגדול שאנו עושים .

שתפו !! שתפו!! שתפו !!
אבי זלינגרף

כתבות דומות

השאר תגובה