בית סקופים וחדשות נפתלי בנט, גדעון סער, ויאיר לפיד לא יצליחו לעמוד 3.5 שנים בלחץ של הנשיא ביידן, ונקמת קלינטון, ואובמה, ויפילו אתהימין לתהום .

נפתלי בנט, גדעון סער, ויאיר לפיד לא יצליחו לעמוד 3.5 שנים בלחץ של הנשיא ביידן, ונקמת קלינטון, ואובמה, ויפילו אתהימין לתהום .

על ידי אבי זלינגר

(״הדונאלד חוזר״)

נפתלי בנט, גדעון סער, ויאיר לפיד לא יצליחו לעמוד 3.5 שנים בלחץ של הנשיא ביידן, ונקמת קלינטון, ואובמה, ויפילו אתהימין לתהום .

קואליציית בנט סער לפיד ליברמן והמשותפת לא תחזיק 200 יום ( קצר מברק ) כי היא לא עם בייס אחיד, והחרם הבא יופנהלבנט שיודח הפעם ולימין ייגרם נזק בלתי הפיך.

https://youtu.be/wMRkgUO3X3g

הדחת דונאלד טראמפ נכשלה למזלנו – משנה מציאות .

בעוד כ 3 שנים דונאלד טראמפ יהיה מועמדה של התנועה הרפובליקנית או ״התנועה להחזרת אמריקה לערכיה המקוריים״ , לאחר שתהליך ההדחה נגדו נכשל והמדיחים לא השיגו 67 קולות מתוך 100 המצביעים המצב הזה משנה את המציאות גםבמזרח התיכון לזמן מוגבל עד חזרת דונאלד טראמפ לשלטון למזלינו  .

הפעם טראמפ אוהד ישראל ילחם בכל הכוח לטובת ישראל ונגד הכוח הדמוקרטי הגלובליסטי שרוצה להפוך את אמריקהלמדינת כל אזרחיה על ידי פתיחת גבולותיה ויצירת רוב טכני בידי פליטים ( נסיון דומה שנבלם בישראל )

סער בנט ולפיד לא יחזיקו מעמד בלחץ האמריקאי.

היום כבר ברור שממשלה המורכבת מימין ושמאל לא תחזיק בלחץ מול הממשל האמריקאי החדיר נקמה של ביידן ומאחוריוקלינטון ואובמה ( הקוקפיט שנגד נתנייהו ולכן הצבעה לממשלה כזו. תרסק את הימין כי היא תתפרק לאחר שהסיגה אתמשימתה חיסול נתנייהו  . רק הצבעה לגוש עם בייס אינטרסים תרומה תציל את הימין.

שופטי הקרן החדשה בעליון .

בכתבה בעיתון שופטי העליון מלינים על תקיפת בית המשפט העליון בידי הימין, זה בשעה שעל פי מידע שהגיע אלי לפחות 5 שופטי עליון מתוכם 3 חיים הם אנשי הקרן החדשה וייתכן לכאורה שנתנו פסיקות בית משפט לטובת הקרן החדשה ולפיהאגנדה שלהם

א.  השופט ברק (חי וניתן לבדוק זאת) הוא איש הקרן והחדשה הוא הדיח את רות גביזון אשת הקרן החדשה, לאחרהתבטאותה בבג״צ  קעדאן  על ישוב ערבים בישוב היהודי קציר בגלל המזג שלה גביזון התנגדה לבגץ זה וערבוב אוכלוסיה ( מדינת כל אזרחיה ).

גביזון לא רצתה בהשמדת העליון ולכן סבלה מאד ולא תקפה את אהרון ברק אך סיפרה לי על כך לפני מותה בסבל רבובתסכול. אהרון ברק לא עשה גילוי נאות על חברותו בקרן בשעה שהיה פעיל בהקמת תוכנית המשפטנים של הקרן החדשהשעברו לעבוד במחלקת הבגצים בפרקליטות

ב. השופט יצחק זמיר( חי ניתן לשאול אותו )  איש הנהלת הקרן החדשה   יתכן לכאורה שדנה פסיקות בית המשפט העליוןלטובת ארגוני הקרן החדשה  חשוב לבדוק . לא עשה גילוי נאות על חברותו בקרן

ג. השופטת דורית בייניש אימם המנטורית של התאומים גדעון סער ושי  ניצן אנשי הפרקליטות ומייצגי מורשתה הפועליםלהפיל את נתניהו ( דורית בייניש קשורה היטב לפרשיות הקרן החדשה חיב ניתן לשאול אותה ).

בנוסף מספר שופטים מתים

המנוולים מפרסום טל ארויו ולימור ליבנת

לפני 30 שנה כשלא היה לי מה לאכול התקבלתי לעבוד על תנאי על ידי מנהל המשרד גדעון בריקמן ב הוברמן 1?שהציע לילעבוד בדפוס וכאיש טראפיק 3 חודשים חינם לנסיון .

האישה הזאת שמדברת נגד השחיתות של נתניהו ניהלה תקציבים במשרד שפינק שרי תחבורה ואחרים לקבל עבודות . כשהם חבורת הצפונים המלוקקים שחו בשמנת של השלטון  מצביעיה חיו ברעב ובמיתון והיא עוד מדברת  על צדק וגוביםכשהמשרד הזה  ניסה לדפוק אותי אישית ולנצל אותי עד זוב דם 3 חודשים לעבוד בהתנדבות כשלא היה לי מה לאכול זההפרצוף האמיתי של חבורת הנסיכים הזאת נצלנים עלובים חיים על תקציבים ממשלתיים ומלקקים לשרים.

פרשת מילצן .

הטייקון והמרגל הישראלי ארנון מילצן יאלץ להסביר כשיגיע להעיד בתיק 1000 כיצד כמרגל ישראלי איש הלק״מ ( המוסדהקטן ) שנתפס בריגול בארה״ב על ידי הfbi בשנת 1986 לא נעצר ונכלא בארצות הברית  ל35 שנה כמו גונתן פולארד, אונרדף 35 שנה כמו רפי איתן או אביעם סלע .( טוען שיש לו עוד כדורים בקנה). מה פתאום כבר פעמיים לכאורה הוא מסבךאת נתניהו לכאורה בפרשיות פלילית. ותורם תמונות שמפניה גלידה ותמונות מה שבאמריקה היה מקנה לו 4 שנות מאסר.

מדוע לא פנה לקונגרסמן המקומי, לאיש הסנאט , למושל קליפורניה או ללשכות המסחר לקבל ויזה אלא רק לנתניהו עםמתנות . בשעה שהוא לכאורה מריץ את לפיד והריץ את שמעון פרס במפלגת רפ״י ב1965?

אנחנו נמצאים בתקופת 40 היום של יציאת מצריים ונלחמים מול גופים חזקים מאד וזקוקים לתמיכתכם

תרומה צנועה למימון השידורים ותחקירי העומק ופעילות השטח.

אנחנו הולכים ללא מורא להליכים יקרים מאד שיכריעו את המערכה ואת משפט נתנייהו.

נשמח לקבל תרומה צנועה להגברת המאמץ שלנו להבאת תחקירים ושידורים וחשיפת האמת המוסתרת שאנו מביאים אותםבלי פחד יום יום מול דמויות חשובות ומפורסמות בלב הפוליטיקה והמשטר .

הכתבות מפורסמות רק כאן אני חסום בכל אפיקי המדייהוכולם שותקים והדברים מתבררים כאמיתיים כל הזמן עקביכולתנו המודיעינית .

עזרו לנו ולתמוך בתקשורת עצמאית חוקרת ללא מורא ופחד, לצורך עשיית צדק וחשיפת האמת ולנצח את משפט נתנייהו .

לתרומה בביטאבי זלינגר 0528010967 או לפנות אלי בכל שאלה אחרת בטלפון זה.

לתרומה דרך ״העברה בנקאית״ניתן ניתן להעביר דרך הלינק המצורף בראש כל הדפים שלנו בפייסבוק.

לתרומה בהעברה    שם : אבשלום זלינגר

                              מספר חשבון 142749

                               חשבון 609

                               בנק פועלים. (12)

טופס תרומה באשראי

מספר חשבון הבנק / להעברה בכרטיס אשראי  נמצא בראש דף ״מוציאים את הקרן החדשה״  או דף ״חדשות״  בפייסבוק .

לפרטים ושאלות  נא לפנות אלי 24/7 בטלפון זה 0528010967 לקבלת פרטים או לפנות אלי בווטסאפפ טו בטלפון זה   .

נשמח על כל עזרה למאמץ הגדול שאנו עושים .

שתפו !! שתפו!! שתפו !!

אבי זלינגר

בדיוק בשיטה זו נהגה הפרקליטות בכתב אישום בבחירות. א בהגשת כתב תביעה בבחירות ב והגדת כתב אישום בבחירותג .

אנו עוקבים צפו להפתעות ומחכים לתגובת הפרקליטות .

כתבות דומות

השאר תגובה