בית סקופים וחדשות לטענת הפרקליטות אנשי נתנייהו השתלט גם על הויקיפדייה בנוסף לוואלה, והטרידו את עד המדינה אילן ישועה על ידי הכנסת פרטים שקרייים ומטרידים .

לטענת הפרקליטות אנשי נתנייהו השתלט גם על הויקיפדייה בנוסף לוואלה, והטרידו את עד המדינה אילן ישועה על ידי הכנסת פרטים שקרייים ומטרידים .

על ידי אבי זלינגר

(״עד המדינה קרס״)
לטענת הפרקליטות אנשי נתנייהו השתלט גם על הויקיפדייה בנוסף לוואלה, והטרידו את עד המדינה אילן ישועה על ידי הכנסת פרטים שקרייים ומטרידים .

 

https://youtu.be/SmTY7UfLd80

בוגר קורס ויקיפדיה.
מכיוון שאני בוגר קורס ויקיפדיה של עמותת ויקיפדיה ברחוב קרליבך, חשוב לציין כי לא ניתן לשנות אות אחת בויקיפדיה, מבלי שתזוהה מייד, או שהשינוי לא יגיע לעשרות עורכי ויקיפדיה .
מכיווו שרוב מוחלט של עורכי ויקיפדיה ( עיגולדים) הם אנשי שמאל הרי שלא היו נותנים לבצע כל שיבוש שאינו מגובה במסמכים מדוייקים או ציטטות כשמדובר במי שהולך להפיל ראש ממשלה.
לכן טענת המצג שווא בויקיפדיה מופרכת.
מענין שאם אילן ישועה נפגע מדף ויקיפדייה, הרי איזה פגיעה סוחב ראש הממשלה כשעשרות ערוצים ומאות עיתונאים נגדו ?

תיק 7000 בדרך .
איתור האיש ששינה את רזומה אילן ישועה לפני המשפט יכול להניב את תיק 7000 לנתנייהו על השתלטות על ויקיפדיה בנוסף להשתלטות על וואלה.

העד בתיק 1000 קורס
בשבועיים האחרונים עולים איתותים לא ברורים מכיוונו של הטייקון ארנון מילצן מלוס אנגלס כשברקע טענות לשיבוש חקירה על ידי נתנייהו או לכאורה על ידי מילצן, שמתקשר או מקבל שיחות מישראל , הכל לא ברור לחלוטין.

מה גם שארנון מילצן מאיים על ראש הממשלה כי יש לו ״כדורים נוספים בקנה״ ורק על זה הפרקליטות הייתה אמורה מייד לפתוח בחקירה של מילצן אם ברשותו מידעים חדשים .

המראה שמול עדי המדינה.
עדי המדינה מבינים שאם גרסתם לא תתקבל יחשבו כמי שפעלו ראש ממשלה מכהן ושמם הטוב יחרב לכאורה לעד .

הפרקליטות הבטיחה מהלך אלים וקצר
על פניו נראה לכאורה כי משהו הבטיח לעדי המדינה כי המשפט אפילו לא יתחיל, כי הציפייה הייתה שנתנייהו יפסיד בבחירות כבר בעת הגדת ״כתב החשדות״ לפני שנה וחצי מאז הדברים הסתבכו, ובני גנץ נאלץ לשכב על הגדר ולעצור את המשפט, וניסנקורן נאלץ לשכב גם הוא על הגדר ולמנוע את תחילת המשפט ( נסיון למנות פרקליטים לשופטים) רק לפני חודש.

יואיל מילצן ויגיע לישראל ויסביר לפני עדותו מדוע הfbi עקב אחריו 24/7 בהוראת וניהולו של ראש הfbi במשך שנים לפני שהוא לכאורה בעדותו מפיל ראש ממשלה .

אנחנו כבר. 8 ימים לאחר הדיון הראשון ב08/02 והשופטים לא מחליטים בעניין פתיחת המשפט משום שהם לא יודעים לאן יזרום המשפט בהמשך הדרך כשיתגלו עובדות נוספות שיביאו לביטול המשפט

חכו לשידור של מחר מהמעניינים שעשינו

תרומה צנועה למימון השידורים ותחקירי העומק ופעילות השטח.
אנחנו הולכים ללא מורא להליכים יקרים מאד שיכריעו את המערכה ואת משפט נתנייהו.
נשמח לקבל תרומה צנועה להגברת המאמץ שלנו להבאת תחקירים ושידורים וחשיפת האמת המוסתרת שאנו מביאים אותם בלי פחד יום יום מול דמויות חשובות ומפורסמות בלב הפוליטיקה והמשטר .
הכתבות מפורסמות רק כאן אני חסום בכל אפיקי המדייה- וכולם שותקים והדברים מתבררים כאמיתיים כל הזמן עקב יכולתנו המודיעינית .

עזרו לנו ולתמוך בתקשורת עצמאית חוקרת ללא מורא ופחד, לצורך עשיית צדק וחשיפת האמת ולנצח את משפט נתנייהו .

לתרומה בביט – אבי זלינגר 0528010967 או לפנות אלי בכל שאלה אחרת בטלפון זה.

לתרומה דרך ״העברה בנקאית״ – ניתן ניתן להעביר דרך הלינק המצורף בראש כל הדפים שלנו בפייסבוק.
לתרומה בהעברה – שם : אבשלום זלינגר
מספר חשבון 142749
חשבון 609
בנק פועלים. (12)

טופס תרומה באשראי
מספר חשבון הבנק / להעברה בכרטיס אשראי נמצא בראש דף ״מוציאים את הקרן החדשה״ או דף ״חדשות״ בפייסבוק .

לפרטים ושאלות -נא לפנות אלי 24/7 בטלפון זה 0528010967 לקבלת פרטים או לפנות אלי בווטסאפפ טו בטלפון זה .
נשמח על כל עזרה למאמץ הגדול שאנו עושים .

שתפו !! שתפו!! שתפו !!
אבי זלינגר

כתבות דומות

השאר תגובה