בית סקופים וחדשות בית המשפט המחוזי בירושליים מחכה כבר 10 ימים ל״ישועה״ שתציל אותו מניהול המשפט ותאפשר את ביטולו – אנו נציל אותו .

בית המשפט המחוזי בירושליים מחכה כבר 10 ימים ל״ישועה״ שתציל אותו מניהול המשפט ותאפשר את ביטולו – אנו נציל אותו .

על ידי אבי זלינגר

(״מחכים (לאילן) לישועה״)
בית המשפט המחוזי בירושליים מחכה כבר 10 ימים ל״ישועה״ שתציל אותו מניהול המשפט ותאפשר את ביטולו – אנו נציל אותו .
-חשוב לקרוא –
עשרה ימי חשבון נפש
עברו 10 ימים ללא החלטה בענין המשך המשפט לאור אי הצגת אישורי חקירה כדת וכדין, מה גם שמדובר בחקירת ראש ממשלה, ובנוסף בכתבי האישום תקדימיים שלא היו כמוהם בישראל .

עובדות אלו מביאות את השופטים לחיבוטי נפש לגבי אחריותם לפגיעה בקריירה של ראש הממשלה, ולגבי תפיסת מערכת המשפט אם יסתבר כי התיקים נתפרו לכאורה .

תופעת הדה-זה- וו
אתמול אבי וייס פרסם כתבה על תיק 4000 אך מה שעלה מהכתבה הוא תחושת דה זה-וו כשמסתבר שמעורבים שם לכאורה אנשים שהיו מעורבים לכאורה גם בפרשת קצב.

לגנב אסור לחזור למקום הפשע
כשאתה רואה לכאורה כי אותם אנשים מעורבים ב2-3 פרשיות ברציפות לכאורה עולה לך מחשבה כי מדובר בצוות העובד ביחד ועובר פרשה פרשה.זאת משום שלא ייתכן שאותם אנשים יהיו מעורבים ב2 פרשות מהחמורות בישראל, גם הפלת. נשיא מדינה וגם הפלת ראש ממשלה, ומשהו מתחיל להראות כמו ארוע סדרתי מתוכני ולא ארוע מקרי .

המודיעים המשטרתיים סלומון משראווי ובן כספית

לפני 30 שנה הסתובבה ביפו אגדה ושמה מודיע משטרתי בשם סלומון משראווי, האיש שהיה כל מקום וראה כל דבר.
שיטת סלומון משראווי- האיש שהיה עבריין קטן, הי אוסף מידע על עברות שהיו עושים עבריינים גדולים, וברגע שהיה נתפס , היה עושה עם המשטרה עסקה שבה עברותיו היו נמחקות בזכות המודיעין שהביא למשטרה שאפשר לה להרשיע עבריינים גדולים – זה היה המניע שהפעיל אותו

המניע של המודיע המשטרתי בן כספית

בפרשיות ראש המדינה נחשף כי העיתונאי בן כספית הוא מודיע משטרתי, עובדה חמורה מאד כשאזרח לא מבין שבן כספית הוא בפועל לא עיתונאי שומר סוד אלא מודיע משטרתי שיכול לסבך פונים אליו .

כשמנתחים את פעילות סלומון משראווי ופעילות בן כספית , למעט העובדה שאת שניהם מניע הכסף , אצל משראווי תוצר הפשע ואצל כספית. עיניינים עיתונאים, ספרים והרצאות הרי שאצל כספית לא באור מהו המנגנון עליו מיוסד הקשר עם המשטרה .
האם מדובר בקבלת ייחודי חומר חם מהמשטרה? או שהמדובר בחילוץ בני משפחה שהסתבכו או לכאורה הסתבכות בן כספית עצמו ( לאחרונה התגרש)
חשוב להבין מהו הטריגר המפעיל את המקור המשפטי בן כספית , מה גם שהתגלה כי קיימים כבר כמה כאלו בשעה שהציבור עדיין מזהה אותם כעיתונאים נטולי פנים וללא קשר עם המשטרה.

מחכים ליום א לחלץ את בית המשפט מהבוץ בו שקע עם המשפט ותחילת שלב ההוכחות ובנוסף מקווים לחשוף את החומרים הגנוזים בפרשת אצחראש הממשלה כנגד ההסתה פילוג ושיסוי שמפיצים מנהיגי השמאל תוך שימוש בזכר רוה״מ יצחק רבין

תרומה צנועה למימון השידורים ותחקירי העומק ופעילות השטח.
אנחנו הולכים ללא מורא להליכים יקרים מאד שיכריעו את המערכה ואת משפט נתנייהו.
נשמח לקבל תרומה צנועה להגברת המאמץ שלנו להבאת תחקירים ושידורים וחשיפת האמת המוסתרת שאנו מביאים אותם בלי פחד יום יום מול דמויות חשובות ומפורסמות בלב הפוליטיקה והמשטר .
הכתבות מפורסמות רק כאן אני חסום בכל אפיקי המדייה- וכולם שותקים והדברים מתבררים כאמיתיים כל הזמן עקב יכולתנו המודיעינית .

עזרו לנו ולתמוך בתקשורת עצמאית חוקרת ללא מורא ופחד, לצורך עשיית צדק וחשיפת האמת ולנצח את משפט נתנייהו .

לתרומה בביט – אבי זלינגר 0528010967 או לפנות אלי בכל שאלה אחרת בטלפון זה.

לתרומה דרך ״העברה בנקאית״ – ניתן ניתן להעביר דרך הלינק המצורף בראש כל הדפים שלנו בפייסבוק.
לתרומה בהעברה – שם : אבשלום זלינגר
מספר חשבון 142749
חשבון 609
בנק פועלים. (12)

טופס תרומה באשראי
מספר חשבון הבנק / להעברה בכרטיס אשראי נמצא בראש דף ״מוציאים את הקרן החדשה״ או דף ״חדשות״ בפייסבוק .

לפרטים ושאלות -נא לפנות אלי 24/7 בטלפון זה 0528010967 לקבלת פרטים או לפנות אלי בווטסאפפ טו בטלפון זה .
נשמח על כל עזרה למאמץ הגדול שאנו עושים .

שתפו !! שתפו!! שתפו !!
אבי זלינגר

כתבות דומות

השאר תגובה