בית סקופים וחדשות ״שאיבת מחשבות״ מרחוק בשיטת הNlp שנעשתה לעד המדינה מס 1 אילן ישועה, חושפת את כל פעילותו בתיק 4000 במשך השנים !! (המניע אידיאולוגי)

״שאיבת מחשבות״ מרחוק בשיטת הNlp שנעשתה לעד המדינה מס 1 אילן ישועה, חושפת את כל פעילותו בתיק 4000 במשך השנים !! (המניע אידיאולוגי)

על ידי אבי זלינגר

(״שאיבת המחשבות של ישועה״)
״שאיבת מחשבות״ מרחוק בשיטת הNlp שנעשתה לעד המדינה מס 1 אילן ישועה, חושפת את כל פעילותו בתיק 4000 במשך השנים !! (המניע אידיאולוגי)
חשוב מאד לקרוא – שיטת ה nlp
מחר נעלה סרט על ״שאיבת המחשבות״ שעשינו לאילן ישועה עד המדינה מספר 1 בשיטת הnlp, לאחר שאיתרנו קצה חוט בפרשה בשיטה זו כאילו לכאורה אילן ישועה הוא מופעל nlp על ידי ״גורמים בכירים״ .
בשעה שהצד השני משדר מצוקה וחוסר בטחון, זהו רקע מעולה לחדור למוחו המוטרד של היריב- דרך שאיבת מחשבותיו וניתוחן בשילוב הפרופיילינג שלו.

תמיכה בספר האיש שצעק סרק סרק ובהקמת וועדת חקירה להסתה מול הימין https://headstart.co.il/project/62357

דחיית המשפט 4 פעמים סימן למצוקה גוברת – טוב לnlp
דחיית עדות ישועה והמשפט היא תופעה מובהקת לפי שיטת 1,2,3.- סימן ״למצוקה מחשבתית״ רקע מתאים ״לשאיבת מחשבות״ .

דוחים את המשפט כי הם מוטרדים מאד
דחיית תחילת ״שלב ההוכחות״ במשפט נתנייהו שהיא הדחייה הרביעית לפני בחירות, הביאה אותנו למחשבה כי מדובר ״בתופעה מובהקת״ כשמשפט נתנייהו נדחה כבר 3 פעמים :או שלב מכריע ארע לפני הבחירות, לפני הגשת כתב התביעה, לפני הגשת כתב האישום, ולאחר תחילת המשפט. – נסיונות דחייה מובהקים להפלת נתניהו לפני המשפט או שלב במשפטו ללא ניהול משפט.
שיטת 1.2.3 להתכנות ארועים:
כלומר דחיה מספר 1 היא מקרה,
דחייה מספר 2 היא צרוף מקרים
דחייה מספר 3 היא תופעה
דחייה מספר 4 היא תופעה מובהקת .

איך עלינו על רעיון ״שאיבת המחשבות״ בNlp
תוך עיון בכל החומרים שנכתבו על תיק 4000 וקריאתם ונסיונות הדחייה של המשפט על ידי התביעה שמנו לב כי עד המדינה אילן ישועה כנראה מפחד להגיע למשפט כעד מס 1 ולמעשה מרוב פחד, הוא מהדהד את טענות המשטרה המפעילה אותו בשיטת הnlp.
כך למשל טענה המשטרה כי ״בדיקה מתודית שבצעה מגדירה את סביבת נתניהו ״כארגון פשע״.
אותם מילים באותם זמנים אמר גם עד המדינה אילן ישועה משפחת אלוביץ היא ארגון פשע.

כלומר אילן ישועה מהדהד את טענות המשטרה ולכאורה נמצא במצב נפשי המאפשר שידור Nlp של מחשבותיו על בסיס מצוקותיו, ולכן ניתן לקרוא את מחשבותיו .

ישועה מפחד לעלות לדוכן ולהעיד מול נתנייהו .
לאחר ״טענת ההטרדה״ שכאילו התנכלו לפרופיל בויקיפדיה שלו ( דבר לא הגיוני, כי כל שם של רשומה מתקנת כתוב) הבנו עד כמה עד המדינה בלחץ .
זאת בנוסף להערה לעוד בן צור לא לתקוף אישית את אילן ישועה על הדוכן את עד המדינה בפרשה .

קוראים מחשבות אצל אדם (ישועה) בבלבול נורא.
ככל שאדם מעורער יותר קל יותר לשאוב את מחשבותיו מרחוק על פי שילוב של החומר שנכתב עליו, התבטאויותיו, והתנהלותו דרך פחדיו ואת כל זה מיזגנו לניתוח ״הפרופיל , ההתנהלות, וקריאת המחשבות הטורדות של אילן ישועה .

התוצאות הפילו אותנו לרצפה
מחר בשידור שלא היה כמותו, (בדיוק כפי שהבטחנו שנחשוף את כל הארועים לפני רצח רבין ) נחשוף את כל ״שאיבת המחשבות״ של עד המדינה בצרוף הפרופיילינג שעשינו לו.

מדובר בארוע מדהים משום שהתברר כי המניע שלו אידיאולוגי וזה החמור ביותר בשעה שאת פילבר חפץ והרו הפילו על פרשיות – כל הפרטים בסרט מומלץ ומדהים מחר .

עורכי הדין של נתניהו לא הבינו מהו המניע של ישועה ?
עכשיוץק מתברר כי לא כסף מניע את ישועה, אלא ״מניע אידיאולוגי״ כמו גונתן פולארד או החתן של נאצר, וכאן יש לזה משמעויות רבות שנפרט מחר .

פרוייקט התמיכה בספר ״האיש שצעק סרק סרק על נסיבות רצח ראש הממדלה ובוועדת החקירה.
‏https://headstart.co.il/project/62357

פרוייקט הספר האיש שצעק סרק סרק- פנייה לאוניברסיטת בר אילן. (מכרנו כבר 120 ספרים)
אנו פונים לאוניברסיטת בר אילן לאפשר לי לשאת הרצאה על פרשת רצח ראש הממשלה והאיש העלום שצעק סרק סרק כדי לנקות את האוניברסיטה והימין מעלילת הדם שהונחתה עליהם על ידי השמאל מייד לאחר הרצח כדי לנסות להמשיך את הסכם אוסלו ולגבש את גוש הרל״ב – רק לא ביבי מתוך שנאה ואיחוד השמאל .
בשעה שמוטי קידר טען שהרוצח אינו יגאל עמיר אנו טוענים טענה הפוכה – אך בידינו ההסבר המוכמן מה קרה ? האם האוניברסיטה תרים את המקל כי אנחנו לא סותרים את הטענה שלה – אלא הולכים לספר מה קרה באמת !!

אני חסום בכל התקשורת שמתעלמת !!!
ומונעת פרסום האמת על הרצח למרות התפוצה הגדולה !!
הספר האיש שצעק סרק סרק הוא האפשרות
היחידה :
א. להפיץ את האמת על נסיבות רצח ראש הממשלה יצחק רבין – שום כלי תקשורת לא מתגייס לעזרה
ב. האפשרות היחידה לגייס כסף לעורכי דין כדי לממן לובי בכנסת להקמת וועגת חקירה. בגין הארועים שהיו בעת רצח ראש הממשלה יצחק רבין והוסתרו 26! שנים עד שחשפתי את כשל האבטחה והתרגיל שהתבצעו .

תמיכה בפרוייקט הספר ותמיכה במימון הקמת וועדת חקירה( שכירת עורכי דין) .

כיצד ניתן לתמוך בפרוייקט הספר ״האיש שצעק סרק סרק״ החושף את האיש שצעק, את פעילותו של העלום, ומעורבותו לכאורה ברצח ראש הממשלה יצחק רבין ז״ל, ואת כל מערך ההסתרה הענק מהציבור..
מערך ענק שהופעל לאחרי הרצח, על ידי השב״כ והמשטרה ״שומרי הסף״, וגורמים אחרים כפי שלא פורסם מעולם.

הספר חושף כיצד נוצרה תוך שעה לאחר הרצח עלילת הדם הנוראית מול הימין, ראש הממשלה, הציבור הדתי, וחובשי הכיפה כדי לקדם את הסכם אוסלו על גב המת, ולהסתיר את מחדל האבטחה האדיר מהציבור.

תשלום בכרטיס אשראי באתר הפרוייקט הדסטארט (ללחוץ הלינק למטה) .
להעברה בנקאית -בנק פועלים 12, סניף 609, חשבון 145330 ע״ש אבשלום זלינגר.

לתשלום בצקים – באמצעים נוספים ( צ’קים)
לפקודת : אבשלום זלינגר פעמוני יוסף 10 תל אביב 6291806

בשאלות נא לפנות אלי לוווטסאפפ 0528010967 לאחר מכן – תודה

נשמח על כל תרומה נוספת על תמיכתכם בהקמת ועדת חקירה ממלכתית למיגור עלילת הדם נגד הימין בענין הקשר השקרי להסתה לרצח נגד ראש הממשלה רבין ז״ל

תודה רבה אבי זלינגר
שתפו !! שתפו!! שתפו !!

כתבות דומות

השאר תגובה