בית סקופים וחדשות השב״כ ווועדת שמגר העלימו בחקירותיהם מזירת הרצח את ״האיש שצעק סרק סרק״, שניהל מאחור ובחשאי את רצח ראש הממשלה.

השב״כ ווועדת שמגר העלימו בחקירותיהם מזירת הרצח את ״האיש שצעק סרק סרק״, שניהל מאחור ובחשאי את רצח ראש הממשלה.

על ידי אבי זלינגר

(״הסוכן שהועלם״)
השב״כ ווועדת שמגר העלימו בחקירותיהם מזירת הרצח את ״האיש שצעק סרק סרק״, שניהל מאחור ובחשאי את רצח ראש הממשלה. שם הספר נגזר מפועלו ומעשיו בזירת הרצח.
(בואו לעזור לנו במימון הספר וועדת החקירה.)
האיש שצעק ״סרק סרק״ אותר- ניהל מאחור את זירת רצח ראש הממשלה.
במשך 26 שנה הצליחו השב״כ וועדת שמגר לייצר את הרושם כאילו לא היה אדם שצעק ״סרק סרק״, או שמישהו מהמאבטחים צעק ״סרק סרק״, או שהרוצח הנקלה מילמל זאת.https://youtu.be/1ojnoiFC8Wo

בדו״ח ועדת שמגר נכתב על כך פרק שלם בו מנומקת העובדה כי הוועדה חקרה ובדקה וטוענת כי לא מצאנו עדות לנוכחות של אדם כזה בזירת הרצח ואינה מזהה אותו..
כך בקלות ופשטות טוייח רצח ראש הממשלה על ידי הממסד ושומרי הסף , משום שהאיש שצעק סרק סרק ניהל מאחור את המבצע לרצח ראש הממשלה, והוא ואדם נוסף נמלטו מהזירה.

דמותו ופועלו נעלמו מההסטוריה סופית עם הודאת יגאל עמיר ברצח והכרזת המשטרה כי הרוצח היה ״מפגע בודד״. אך אני איתרתי את זהותו של האיש שצעק סרק סרק ופניתי לשב״כ לבדוק מיהו ומאז אני חסום בכלי התקשורת .

לא שואלים שאלות קשות .
עמיר או עורכי דינו מעולם לא התעניינו מי האיש שצעק ״סרק סרק״ , למרות שנחשף חלקית בתוכנית המקור בשנת 2009 על ידי דרוקר וקרא. כי האמת המרה היתה נחשפת.

מסתבר שהשב״כ הסתפק בהודאת יגאל עמיר וכרגע קיים לכאורה ״ מאזן אימה״ כשצד אחד יודע על השני פרטים מוכמנים כמו ״כשל האבטחה״ מול ״שותפי עמיר החופשיים״.

עלות הפקת הספר 55,000 שקל -הפרוייקט שלנו נבחר כמקודם הראשי של ״ ״הדסטארט״ גיוס המונים..
אתמול קבלנו הודעה טובה כי הספר שלנו נבחר מתוך מאות להיות מלווה על ידי אתר הדסטארט בקמפיין גיוס ההמונים.
תודה רבה וחג שמח לתורמים עד כה, שמימנו כ25 אחוז מהספר וההוצאות הצפויות של עוד כ 25-30,000 ללובי בכנסת להקמת וועדת חקירה וזאת הזדמנות אדירה לחשיפה.

אנו זקוקים לעזרתכם ותמיכתכם בכל מחיר כדי להביא את הפרוייקט לסופו המוצלח ועד עתה גוייסו כ25 אחוז מהפרוייקט.

כיצד לעזור ולתמוך בנו בהוצאת הספר והקמת וועדת החקירה הפרטים למטה .

היום אנו מתארים פרק נוסף על שארע בזירת. הרצח :
הפקרות כוללת בזירת הרצח – עדויות בוועדה.
מעדות מפקד זירת הרצח יעקב שובל מהמשטרה נמסר כי השב״כ מעולם לא דרש שטח סטרילי בזירת החניון והירידה ממרפסת העיריה .

לפני כן סמוך לארוע בכיכר ראש השב״כ כרמי גילון כבר טען באזני שר המשטרה משה שחל כי ישנה התראה כבדה על רצח ראש הממשלה על ידי ארגון ימין .
שחל עצמו שהיה מאויים הגיע לעדות בוועדת שמגר מאובטח בשברולט ממוגנת של השבכ – אנו מציעים פרס ארוחה, למי שיחסוף מי איים על שחל כך שהתמגן טוב ובטוח יותר מראש הממשלה יצחק רבין כשידע על האיומים והגיע עם רכב משוריין לעדותו בוועדה.

משה שחל ואסף חפץ העריכו מי הרוצחים בדיוק רב.
לטענתנו ברגע ששחל שר המשטרה ואסף חפץ מפכ״ל המשטרה הגיעו ב23:00 מייד לאחר הרצח לראות את יגאל עמיר במרחב ירקון הם דיווחו לכאורה לפרס מייד מי הרוצחים, מה הסיבות לרצח ואת שיטות פעולתם.

פרס מחליט על קו הסתה ועלילה נגד הימין להצלתו והצלת השמאל .
פרס מבין בשלב זה שאים יחשפו כל הפרטים הקשורים לרצח תפגע מורשת רבין על הסכם אוסלו, ויכולתו לבצע נסיגה נוספת במסגרת אוסלו תפגע.ואכן כך עשה

קמפיין ההסתה נגד נתנייהו מתחיל
פרס ומקורביו מתחילים בקמפיין הסתה נגד הימין ומנהיגיו כבר בבית החולים עם הודעת הפטירה.
בשלב הזה פרס מבין שאים יתקוף את השב״כ והמשטרה הם לא יעמדו לצידו וכמות המודחים תהייה ענקית ושליטתו בגופי הבטחון לא תהיה יציבה .
לכן כל הגופים האשמים במחדל האבטחה התאגדו מאז הרצח בשנת 1996 ועד היום לייצר מצב שבו האמת המוסתרת מאפשרת הסתה ללא הרף נגד הימין ומנהיגיו ובוחריו על רקע אי פרסום האמת.

מתן לגיטימי לתיאוריית קונספירציה שונות לצורך גיבוש מחנה השמאל המתאבל בצדק על רצח ראש הממשלה אך לא מכיר את הפרטים המדוייקים מזירת הרצח כך שמחנה השמאל לא מודע לאחריות גיבוריו מעריצי מערכת החוק והמשפט,, ותומך בשומרי הסף בשעה שהם האחראים בלעדית למות מנהיגם יצחק רבין ז״ל .

כיצד ניתן לתמוך בפרוייקט הספר ״האיש שצעק סרק סרק״ החושף את האיש שצעק בזירת הרצח, את פעילותו של העלום, ומעורבותו לכאורה ברצח ראש הממשלה יצחק רבין ז״ל, ואת כל מערך ההסתרה הענק מהציבור..

אנו חושפים את המערך הענק שהופעל לאחרי הרצח, על ידי השב״כ והמשטרה ״שומרי הסף״, וגורמים אחרים כפי שלא פורסם מעולם.

הספר חושף כיצד נוצרה תוך שעה לאחר הרצח עלילת הדם הנוראית מול הימין, ראש הממשלה, הציבור הדתי, וחובשי הכיפה כדי לקדם את הסכם אוסלו על גב המת, ולהסתיר את מחדל האבטחה האדיר

לתשלום בכרטיס אשראי באתר הפרוייקט הדסטארט (ללחוץ הלינק למטה) . או לכתוב ״הדסטארט סרק סרק בגוגל״

להעברה בנקאית -בנק פועלים 12, סניף 609, חשבון 145330 ע״ש אבשלום זלינגר.

לתשלום בצקים – באמצעים נוספים ( צ’קים)
לפקודת : אבשלום זלינגר פעמוני יוסף 10 תל אביב 6291806

בשאלות 24/7 בנושא קניית הספר בכל האמצעים צ’קים העברה בנקאית הדסטארט, נא לפנות אלי לוווטסאפפ 0528010967 תודה

תרומה נוספת ״להקמת וועדת החקירה״
נשמח על כל תרומה נוספת על תמיכתכם בהקמת ועדת חקירה ממלכתית למיגור עלילת הדם נגד הימין בענין הקשר השקרי להסתה לרצח נגד ראש הממשלה רבין ז״ל

תודה רבה אבי זלינגר – תמיכתכם היא הדבר החשוב ביותר לעצירת עלילת הדם ולהפצת האמת.
שתפו !! שתפו!! שתפו !!

כתבות דומות

השאר תגובה