בית סקופים וחדשות פרוייקט ״בריטניקה -ברקת״ בניהול אילן ישועה חושף לכאורה קשר עסקי בין השותפים העלומים לתיק 4000 לאורך שנים

פרוייקט ״בריטניקה -ברקת״ בניהול אילן ישועה חושף לכאורה קשר עסקי בין השותפים העלומים לתיק 4000 לאורך שנים

על ידי אבי זלינגר

(״דרוש עורך דין״)
פרוייקט ״בריטניקה -ברקת״ בניהול אילן ישועה חושף לכאורה קשר עסקי בין השותפים העלומים לתיק 4000 לאורך שנים – מחפשים עו״ד להכנסת החומרים כתצהיר לתיק משפט נתנייהו .
חשוב לקרוא !!!
מנסים למנוע תקלה הסטורית בבית המשפט .
במשך 3 הימים האחרונים הצגנו בפניכם חומרים רבים שנחשפו לראשונה המקשרים לכאורה את עד המדינה מס 1 אילן ישועה עם שותפיו לנסיון לכאורה להפלת ממשלת שמיר ( שלא היה מושחת) שחר בן מאיר ואבי קדיש במסגרת התארגנות של קציני שריון במילואים תחת הסלוגן ״מושחתים נמאסתם״בשנת 1990 . הפעם שוב שחר בן מאיר ואבי קדיש פועלים מול/ בסביבת ישועה,בצורות שונות ומגונות אך מידע זה נחשף רק השבוע!!

מדוע חייבים להכניס את כל החומר המתואר לתיק משפט נתנייהו- שהשופטת לא תגיד לא ידעתי .נhttps://youtu.be/kWoacAJwoBQ
כדי למנוע תקלה הסטורית שבה כל המידע הזה המעיד לכאורה על אמינותו של עד מספר 1 וקשריו לכאורה עם מי שפעלו לכאורה להפלת ראש הממשלה נתנייהו ופועלם להפלת שמיר מגיע לשופטים רק לאחר הבחירות .
אנו מבקשים מהשופטים ומהמערכת המשפטית לבדוק את הקשרים שלהבנתנו לכאורה פגעו בחקירה .

זאת כדי שהשופטים לא יגידו כי המידע לא הגיע אליהם בזמן/ מאוחר, וכדי שהמערכת המשפטית תבין לכאורה שהיא שותפה פעילה במהלך לתפור תיקים לראש הממשלה .

פרוייקט בריטניקה – ברקת
מסתבר כי על בסיס חומרים שנאספו במתקן ברקת הוקמו חברות בת הנקראות ״בריטניקה״ הקשורה לאנציקלופדיה בריטניקה . האחת תחת אילן ישועה מנכ״ל בריטניקה מ2001 ואבי קדיש מנכ״ל ״בריטניקה ניהול ״ כששתי החברות נושאות את השם בריטניקה אותו לוגו ועוסקות בסימולטורים והדרכה וראשיהם חברים ממטח .

שחר עזב ללימודי משפטים .
בניגוד לאבי קדיש שנשאר בתחום הארגון וההדרכה של צבא וארגונים שחר בן מאיר הפך לנו״ד מומחה לתביעות ייצוגיות והמציא עצמו מחדש כשהחל לפעול כתובע ייצוגי נגד בזק בגין היותה מונופול ב11.15 ובקשת חופש המידע לגילוי קשרי אלוביץ נתנייהו ב 01.16 .

הטעות של ישועה אי גילוי נאות להכרות עבר עם עו״ד שחר בן מאיר ..
הטעות הגדולה של אילן ישועה הייתה כשכמנכ״ל וואלה חברת בת של בזק, היה כרוך בחובת גילוי נאות למעסיקו שאול אלובית
ישועה היה חייב מייד עם הגשת התביעה הייצוגית מול חברת בזק על ידי עו״ד שחר בן מאיר מקורבו מהעבר לפנות למנכ״ל בזק שאול אלוביץ/ ליועץ המשפטי של בזק, ולדירקטוריון ולבצע גילוי נאות על קשריו עימו מהעבר ואף להציע ללכת לדבר עם התובע .
הקשרים הוותיקים היו נחשפים .
אם היה מבצע גילוי נאות היה נחשף מייד קשר ישועה שחר בן מאיר וקשרי נתניהו שחר בן מאיר כי שחר בן מאיר הגיש גם 4 תביעות בקשות חופש המידע נגד ראש הממשלה והעניין היה מתחיל להבדק בנרות כי משהו מחפש בנרות את נתניהו ואת בזק ואת אלובית ולכן ההערכה היא שכבר בשלבים אלו לכאורה אילן ישועה היה מודיע משטרה רשות ניירות ערך ..

סיכום
הצגנו בפניכם קשר עסקי להכרות בין השלושה דרך חברות בריטניקה המשתמשות בטכנולוגיות מטח ומתקן ברקת עד היום .
הצגנו בפניכם קשר פיזי ואידיאולוגי הם השלושה שרתו יחד בתקופת המחאה ״מושחתים נמאסתם״ להפלת שמיר, שחזר עתה גם בתקופת רכש ממשלה מהימין נתניהו .

הצגנו בפניכם קדר פסיכולוגי שבו אליעד שרגא איש הקרן החדשה גנב את בכורת מושחתים״ נמאסתם ״ בעזרת רשת ב מנוהלת על ידי אנשי הקרן החדשה שהפכה אותו למפורסם על חשבונם.
חשפנו הצטרפותו של ישועה לקציני השריון יפי הבלורית והתואר השמאלנים לכאורה לדמות אליהם.

דרוש עורך דין
כל החומר הזה חייב להגיע לבית המשפט לתיק ״משפט נתנייהו ״בבקשה מסודרת לפסול את עד מספר אחד אילן ישועה, לחקור אותו על כל החומר הנחשף כאן שלא התפרסם בשום כלי תקשורת כדי שיחשף לפני הבחירות.

תרומה ותמיכה בשידורים ותחקירים.
הפקת השידורים צורכת משאבים רבים ואנו עושים כל מאמץ לחשוף מידע שאף גוף עיתונאי לא מעז לפרסם מסיבות שונות.
אנו זקוקים לתמיכתכם ? עתה למימון עורך דין להגשת בקשות. בנושא אילן ישועה בנושא הכרותותו ופעילותו בתיק 4000 להגשת ה
לתרומה בביט – אבי זלינגר טלפון 0528010967 או לפנות אלי בכל שאלה אחרת בטלפון זה.

לתרומה דרך ״העברה בנקאית״ – ניתן ניתן להעביר
לתרומה בהעברה בנקאית – שם : אבשלום זלינגר
מספר חשבון 142749
חשבון 609
בנק פועלים. (12)
לתרומה בכרטיס אשראי דרך הלינק המוצמד בראש כל הדפים שלנו בפייסבוק.

תודה רבה אבי זלינגר
שתפו !! שתפו!! שתפו !!

כתבות דומות

השאר תגובה