בית סקופים וחדשות עדכון מספר 2 לכל תומכינו !!!

עדכון מספר 2 לכל תומכינו !!!

על ידי אבי זלינגר

עדכון מספר 2 לכל תומכינו !!!

שבת שלום  – 21 יום לסיום מימון ההמונים !!

בזכות תמיכתכם !! היועץ המשפטי לממשלה נדרש לפרסם בתוך 60 יום  את ״הנספחים הסודיים״ שהוסתרו  כ– 26 שנהכחלק מפרוייקט הספר ״האיש שצעק סרק סרק״. לחשיפת נסיבות הרצחו של רוה״מ רבין.

שלום לכל תומכינו בפרויקט ההדסטרטגיוס ההמונים להוצאת הספרהאיש שצעק סרק סרק“.. אודות נסיבות הרצחוהמוסתרות של ראש הממשלה.

בזכות תמיכתכם, הצלחנו לגייס בתוך עשרה ימים כ-52% מסכום היעד שלנו בזכות פעילות חשיפה מאסיבית בתקשורת שלחומרים עלומים שאנו עושים על עובדות שהתגלו ויהיו בספר .

IMG_7020.jpeg

אחת מהמטרות העיקריות שלנו היא ליזום הקמת ועדת חקירה ממלכתית לחקר הנסיבות האמיתיות של רצח רבין, כדילהסיר את עלילת הדם מהימין, מנהיגיו, הציבור הדתי וחובשי הכיפה.

מטרה נוספת של הספר שלנו היא לחשוף את כל הסודות והפרטים החסויים סביב רצח ראש הממשלה, שמוסתרים מעיניהציבור בישראל במשך 26 שניםפרטים שאין בהם דבר העלול לפגוע בביטחון ישראל, וכל עניין הסתרתם היא להגן עלמקורבים, ולהמשיך לגרוף רווח פוליטי בלתי הוגן.

רק בעזרתכם בלבד נעמוד בהצלחת הגיוס של הכסף להוצאת הספר ולכן, ההצלחה שלנו לעמוד ביעדי הגיוס היא כל כךקריטית, כי רק בעזרתכם נוכל להוציא את האמת לאור, ולפרוץ את חומת השתיקה.

בואו לעזור לנו ולהשתתף במאמצינו להשלים את יתרת הגיוס, האמת לא תצא לעולם לאור ותתגלה, כי  רבים מעונייניםשהספר הזה לא יצא.

הצלחתנו תושלם כשהאמת תחשף והספר ״האיש שצעק סרק סרק״ יהפוך לתשתית להקמת וועדת  חקירה ממלכתיתלבדיקת ארועי הרצח ועלילות הדם  שנפוצו בעקבותיו שאנו פועלים למיגורן .

תודה רבה

אבי זלינגר

לתמיכה בהעברה בנקאית

אבשלום זלינגר בנק פועלים 12 סניף 609 חשבון 145330

לתמיכה בתשלום בצקים

אבשלום זלינגר פעמוני יוסף 10 תל אביב 6291806

לתמיכה בביט/ כל ברור אבי זלינגר  0528010967

להעברה מחול בשקלים נא שלחו את כתובת המייל שלכם לטלפון 0528010967 אבי זלינגר.

הלינק לאתר הדסטארטבואו לחזות בהצלחה שבתמיכתכם!!

https://headstart.co.il/project/62357

כתבות דומות

השאר תגובה